Wpis z mikrobloga

Czemu od jakiegoś tygodnia, może dwóch sion jest taki popularny na topie? Ma dobry poke z E, Q proste do uniknięcia, R tylko na dobiegnięcie do linii ewentualnie na late game to inicjacji. "W" daje chyba tarcze i coś tam jeszcze, i chyba za każdego creepa dostaje 1.5 zdrowia na całą grę. Pasywka beznadziejna, aktualnie chyba najgorsza w grze. Każda postać posiada dasha, każdy biega z flashem. Może na raz na 10 gier zabijesz jedną osobę. Niech ktoś wyjaśnij, bo ja nie wiem. Gram głównie topa i do tego bruiserami (irelia, camille, riven, fiora, zbieram na dariusa) i na moim elo (gold 5) jeszcze nie jest on tak popularny, ale wyżej, jak oglądam streamy to sion jest banem, a jak jest open to z reguły pickowany.
#leagueoflegends
  • 8
@vvertoi: właśnie słyszałem o tym, ale przez to, że nie grałem na niego to może tego tak nie odczuwam.
@reett: co racja to racja, tak samo maokai, garen, nasus. Zgnoisz na topie, a i tak wyjdzie i zacznie zabijać.
@Tytyka: sion jest op
twardy jak mało co
pasywa robiąca wielką presję, co z tego że go zabijesz raz jak musisz jeszcze raz
q takie sobie, ale całkiem duży dmg podstawowy i hard cc
w tarcza jak by był mało wytrzymały + możesz ją wysadzić
e chory poke, zwłaszcza że zawsze kometa po tym wchodzi do tego łatwo #!$%@? linie
r hard cc, dmg też ok, presja na mapie (klikasz i