Wpis z mikrobloga

@KD30 jak ktoś robił przekręty z twojego ip (albo jeśli internet jest na ciebie, a ktoś z twojego wifi na przykład coś odjaniepawlił) to mogą cię wzywać. jak nic nie #!$%@?łeś to raczej bez sztumu, bo samo ip to żaden dowód
  • Odpowiedz
@KD30 parę tygodni temu też mnie wzywali, kupiłem od gościa doładowanie, mnie nie oszukał, ale innych tak. Musiałem przyjść i spisali notatkę czy coś w tym stylu
  • Odpowiedz
@KD30: W dużej mierze to sytuacje, gdzie kupujesz jakieś konta do gier, serwisów pobierających, które wiadomo, że są sprzedawane w setkach i dzielone między użytkowników, mimo, że w aukcji piszą, że są unikalne. Są ludzie, który za te kilka złotych idą na policję i potem wzywają kilka tysięcy osób, które w tym czasie kupowały coś u tego sprzedawcy.
Siedzisz, spisujecie z policjantem 2h zeznania, że to było kilka lat temu, czy
  • Odpowiedz
@balker: chciałem sprawdzić w historii transakcji na allegro co takiego mogłem kupić, ale w historii został tylko 2017 rok gdzie żadnych gier nie kupowałem. Wcześniej coś mi się kojarzy, że kupowałem chyba Minecrafta i CSa przez allegro ale za #!$%@? nie pamiętam gdzie, kiedy, za ile i od kogo xD
  • Odpowiedz
Sprawdz maila lub historę płatności w banku. Ale jesli jeśli kupowałeś klucze do CS'a to pewnie to to ;) Zawsze możesz powiedzieć, że nie pamiętasz, co nie zmienia faktu, że policjant Ci przypomni kiedy to było ;)
  • Odpowiedz