Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skazany na samotność
Czy można byc taką osobą? 
Bo chodząc po tej ziemi już 27 wiosen, jestem przekonany, że właśnie jestem takim typem człowieka. 
Na pewno są w tym moje jakieś błędy czy ograniczenia no ale nie ma ludzi nie omylnych. 

popatrzmy na to co może się podobać kobietom.

1. pozycja społeczna/stan posiadania - mimo wieku i wykształcenia nie zarabiam tyle by np wziąść kredyt na mieszkanie. Taki stan osiągnę kiedyś ale pewnie za jakieś 15 lat. Czyli odpada. 

2. charakter - jestem lekliwy, nieśmiały, nie asertywny. Tak na prawde to mam taki bezproblemowy charakter, który jest nudny! 
Obojetne mi jest bardzo wiele rzeczy np gdzie pojade na wakacje, czy pojade, ITP. 

3. brak pasji/hobby - lubię grać w planszówki, karty, lubię obejrzeć film przyrodniczy czy hisoryczny tyle.

4. wygląd tu jest totalna klapa - drobna budowa, 165 cm, 62 kg
odstające uszy, zakola, obiektywnie brzydki, nie jestem w stanie przytyc chocby 2 kg. 

5. Brak samochodu- nie mam nawet prawa jazdy bo zbyt stresuje się egzaminem.

6. Flirt/umiejętność rozmowy - nigdy nie flirtowałęm. Nie wiem o co w tym chodzi. Nie umiem. Nie mam jak się tego nauczyć. Poza tym nudzą mnie rozmowy o niczym. O pogodzie, świętach itp.
Jak mamy rozmawiać to o tym co się dzieje na giełdzie w chinach, polskiej polityce, wydarzeniach z 12 września 1683 roku. Konkretnie. 

I jak połączy się te wszystkie punkty do kupy to wychodzę ja. Czy ktoś kto nawet ślepej, głuchej i ułomenej by nie zainteresował. 
I zastanawiam czy jest wart to ciągnąć czy nie odpuścić i poprostu zejść z tego świata. Jestem przeokropnie samotny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 1