Wpis z mikrobloga

Consumer Reports opublikował najnowszy test kamer umieszczonych w smartfonach. W pierwszej dziesiątce znajduje się aż 6 produktów Apple. Pozostałe 4 pozycje przypadły Samsungowi. iPhone X z najlepszą kamerą i miejsca na podium dla iPhone’ów 8 nie są zaskoczeniem.

W sierpniu zeszłego roku były wiceszef działu inżynierii Google’a, Vic Gundotra, napisał, że iPhone 7 ma wystarczająco dobry aparat, by zastąpić cyfrową lustrzankę. W jego opinii iPhone robi lepsze zdjęcia za sprawą idealnego połączenia sprzętu z oprogramowaniem, które w urządzeniach z Androidem nie jest możliwe. Vic Gundotra napisał: Zastanawialiście się, dlaczego w telefonie Samsunga znajduje się tyle mylących opcji do zdjęć? Powinienem użyć aparatu Samsunga? Czy aparatu Androida? Wybrać Galerię Samsunga czy Zdjęcia Google’a? To dlatego, że gdy Samsung wprowadza innowacje w sprzęcie (np. tworzy lepszy aparat), to musi przekonać Google’a, by taka innowacja miała wpływ na inne aplikacje poprzez odpowiedni interfejs programistyczny. To może trwać LATA.

Ranking i źródło: https://mojmac.pl/2018/03/01/iphone-x-z-najlepsza-kamera-na-podium-same-iphoney/

[ #telefony #apple #samsung ]
Pobierz desppero - Consumer Reports opublikował najnowszy test kamer umieszczonych w smartfon...
źródło: comment_yEIgDMkOgviyRrCYzAlsYHWs4LQpjGD0.jpg
  • 5
@wiewior_s:
Z rankingami to jak ze statystyką - zależy kto płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jestem do końca przekonany, ale bodajże Marques Brownlee zrobił sondę z czego korzystają eksperci technologiczny w USA i wyszło właśnie iPhone X i Pixel 2. Ciekawe jak się teraz to zmieni.
@desppero: ja nawet nie chce wchodzic w dyskusje iphone x czy pixel 2, ale postawienie calej reszty przed pixelem 2 i ogolnie zbudowanie calej listy jakby tylko apple i samsungi istnialy to jakis zart ;)