Wpis z mikrobloga

W marcu Orange świętuje 20-lecie utworzenia sieci Idea. Z tej okazji na połowę marca planowana jest specjalna promocja.

Dokładnie 1 marca 1998 roku, czyli 20 lat temu rozpoczęła się historia sieci komórkowej Idea, której kontynuatorem jest Orange Polska. Na początku sieć działała w największych miastach, równolegle z analogowymi szumofonami Centertela, by później stać się pierwszą w Polsce tak zwaną siecią dwuzakresową.

Przyznaję, że niezbyt dobrze pamiętam inaugurację. Do Telekomunikacji Polskiej przyszedłem... dopiero kilka miesięcy później. Jednak doskonale pamiętam czasy, w których telefon komórkowy był "usługą mega premium". Jako dziennikarze mieliśmy w redakcji w Zielonej Górze kilka "przechodnich" telefonów. Wychodziłem na konferencję lub jechałem w teren dostawałem komórkę. Naprawdę tak było! - napisał na pomarańczowym blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange.

Cały marzec i początek kwietnia będzie okresem świętowania. Najpierw pojawią się okolicznościowe teksty na oficjalnym blogu sieci, w których przypomniane mają być początki Idei. W połowie marca ruszy promocja, która będzie podziękowaniem dla klientów-weteranów. Atrakcje pojawią się też w salonach Orange.

źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/dokladnie-20-lat-temu-wystartowala-siec-idea,2,3,41561.html

[ #orange #siecikomorkowe ]
desppero - W marcu Orange świętuje 20-lecie utworzenia sieci Idea. Z tej okazji na po...

źródło: comment_OZZyfpBX6P3wXiv2D0tl2jjYhUrrHXn7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@desppero: BOA, Oferta telefonów, Ceny za abonamenty / Ale to były czasy do 2008 wtedy sieci miały zgoła różne oferty i czasami nie szło się dogadać co do abonamentu - finalnie Play dał takie warunki że nie maiło to innego sensu jak brać! Btw. Mega problemy przy rozwiązywaniu umowy - wszystko trzeba było w salonach załatwiać - a wtedy Play miał już obsługę biznesową - przychodził miły pan do biura, dodawał
  • Odpowiedz
@mosqua:
Na szczęście świat poszedł do przodu z sposobami rozwiązywania umów, a także ofertami. Opiekuni biznesowi to temat rzeka. Wolałbym się nie wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@honey___badger w dodatku bardzo upośledzona (roszczeniowa). Odpowiedzialność zbiorowa. Za głupotę części, płacą wszyscy. I tak allegro przelalo czare goryczy. Bo nie dość że Orange tracilo to jeszcze w zamian Debili zdobyło
  • Odpowiedz