Wpis z mikrobloga

@1983 Jakiś sektor na pierwszych miejscach miałem, ale chwila wahania, o #!$%@? za drogo. Potem a może jednak... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i dupa, chyba nawet płyty nie złapie
  • Odpowiedz
@Nxtp: przeczytałem, dzięki. A nie wiesz może jak wygląda kupowanie w punktach stacjonarnych? W sensie chodzi mi, czy część biletów bedzie dostepna tylko w sklepach? Czy olać i próbować przez neta?
  • Odpowiedz
@wankiel Tego nie wiem, podobno w sklepach stacjonarnych jest możliwość wyboru miejsc siedzących (przez neta random był). Ja jutro ponownie się czaje przez neta, bo w robocie akurat jestem o 10tej. Jadę i tak na doczepke więc raczej tylko płyta mnie będzie interesować.
  • Odpowiedz
@wankiel Dupa, pierwsze dwie minuty, wszystkie bilety wisiały jako dostępne ale po kliknięciu info ze juz nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy jest sens jeszcze dymać do empiku ale chyba zajade po pracy spytać chociaż.
  • Odpowiedz
@Nxtp: to samo, i ja i kumpel. Dostepne były tylko boczne-ograniczona widocznośc #!$%@? jego mać i te za 1.5k... W #!$%@? polecieli :( no ja własnie kombinuje czy da rade w empiku ogarnąć...
  • Odpowiedz