Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 1,61m wzrostu, moja matka 1,52m, a ojciec prawie 1,90m.
Matka co chwilę mnie pyta czy mam jakąś dziewczynę, bo mam już 26 lat. W końcu powiedziałem matce, że bardzo wątpliwe, że znajdę sobie dziewczynę, bo prawie każda odrzuca mnie na starcie że względu na wzrost.
Ona oczywiście, że wzrost nie jest ważny.
Mamy taki rodzinny album że zdjeciami i matka ma tam jakieś zdjęcia z byłymi chłopakami (jakieś tam z wesel itd). Na oko każdy miał ponad 1,80m.

I tak mam to w dupie, ale pokazuje to tylko jakie kobiety są. Moja siostra ma ok. 1,58m i też od kiedy pamiętam spotykała się z wysokimi chlopakami. Teraz ma męza, który też jest wysoki. Szkoda tylko, że synek jest karzelkiem. Chodzi do 2giej klasy podstawówki i jest najniższy z chłopcow, nawet dziewczynki są od niego wyższe.

Ciekawe czy siostrze też się niedługo zmieni podejście do niskich facetów, kiedy jej syn nie będzie mógł sobie znaleźć dziewczyny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie mówię, że wszystkie kobiety takie są, bo kiedyś umawiałem się z dziewczyna, która miała 1,70m. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyny

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfwnogf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 83
  • Odpowiedz
@mazx no nie do końca. Kobiety mojego wzrostu też mają bardzo często pod górkę. Nawet tu mirki często piszą, że preferują filigranowe dziewczyny.
  • Odpowiedz
Mma teraz fajna dziewczynę, taką otwartą ciepła kochana. Żadne instagramiszcze atencyjne. I podoba się jej we mnie m. In to że jestem wysoki xD może nie bardzo bo 183 na boska do czaszki więc w butach i z fryzura będzie z 185. Ale jednak. A w szkole byłem zawsze jednym z wyższych. Znam tylko jeden przypadek kurdupla który urósł wysoki w późnym wieku.

Ten wzrost idzie nadrobić ryjem, budowa ciała, ciuchami, kasą,
  • Odpowiedz
@WillyJamess: ja nie twierdze, że niscy nie mogą mieć dziewczyn. ja nie twierdze, że wzrost jest przeszkodą. ale twierdze, że wzrost ma znaczenie, bo wpływa na samoocenę. ktoś ma niski wzrost to bardziej prawdopodobne że będzie miał kompleks z tego powodu, przez to niską samoocenę i brak pewności siebie w kontaktach z innymi ludźmi. gratulacje, że ty tego nie masz, ale nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą. więc co ja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: "wzrost" jest w #!$%@? wazny w oczach kobiet, ale bardziej chodzi o "wzrost" mentalny. Jesli czujesz sie zle bo jestes niski to jak kobieta ma czuc sie pewnie przy Tobie? spotykalem sie z wyzsza dziewczyna, wszystko siedzi w glowie, jesli jestes pozytywnym gosciem to dzialaj na tej warstwie. nie bede ci klamal ze bedzie latwo, bo w pozniejszej relacji cos mi sie psulo ale to kwestia charakteru wychodzila, najwazniejsze
  • Odpowiedz
lol, moja dziewczyna ma 176 i ja tez; 178, praktycznie wzrostowo jesteśmy tacy sami, ziomek to jest jedynie wymówka ze dziewczyny wola wyższych, po prostu trafiasz na idiotki ;-)


@galaxybear: Tez z rozowym jestem w podobnej sytuacji co ty. Aczkolwiek ciezko na ulicach czy wsrod znajomych nie zauwazyc, ze o ile dziewczyny ~170-175 umawiaja sie z facetami kazdego wzrostu, to im dziewczyna jest nizsza ponizej tego, tym jej facet musi
  • Odpowiedz
@taktoto: chetnie sie pozakladam z Toba. Staniemy na jakims rogu i przy kazdej wychodzacej zza rogu kobiecie bedziemy robic zaklad. Np. widzac ze dziewczyna ma 160cm. ja powiem "OK, stowa na to, ze facet ktorego trzyma za reke i ktory zaraz wyloni sie za rogu ma przynajmniej 180cm". Jak dziewczyna bedzie miec 155 to "Stowa na to ze jej facet bedzie miec przynajmniej 195".
Jestem pewien ze kilka razy przegram
  • Odpowiedz
@piwniczak ale wymyślasz. Miłość jest bardziej skomplikowana niż jakieś centymetry a niepowodzenia najczęściej wynikają po prostu z kompleksów. Niski bez kompleksów, uśmiechnięty i z pozytywnym podejściem do swiata może mieć jaka chce i wysoką i niską. Niski z kompleksami, obwiniajacy wszystko i wszystkich za realne i wydumane porażki zawsze będzie tylko narzekał.
A czasem po prostu nie ma chemii.
  • Odpowiedz
Miłość jest bardziej skomplikowana niż jakieś centymetry a niepowodzenia najczęściej wynikają po prostu z kompleksów. Niski bez kompleksów, uśmiechnięty i z pozytywnym podejściem do swiata może mieć jaka chce i wysoką i niską. Niski z kompleksami, obwiniajacy wszystko i wszystkich za realne i wydumane porażki zawsze będzie tylko narzekał.


@taktoto: Piekne romantyczne idealy. Zdecydowanie wiekszosc kobiet powie "Wzrost nie ma znaczenia", ale w praktyce jakos prawie zawsze im nizsza kobieta
  • Odpowiedz