Wpis z mikrobloga

@VoXu: Baaardzo w to wątpie, bo za coś takiego się leci odrazu z uczelni, a młode osoby o lewicowych poglądach mają duże skłonności do konfabulacji i wyolbrzymiania takich sytuacji. Natomiast jeżeli wykładowca tak faktycznie powiedział, to powinien za to wylecieć na zbity pysk. Przestańmy być w końcu krajem Januszy, a zacznijmy być poważnym społeczeństwem, w którym nie używamy takich niefajnych "hehe" zwrotów na uczelniach.
@rifraw: Z muzyki? xD Kolego, a "#!$%@?ć policje"? "Polak Cie okradnie"? xD Podajesz przykład Popka i muzyki serio? Uczelnia publiczna to inna sprawa. Uczelnia publiczna z reguły ma być pro publico, dlatego nie ma tam miejsca na głupi rasistowski język, ale naprawdę wątpie, że ktokolwiek by tak powiedział. Tam chłopów małorolnych nie zatrudniają.
@ralphix: dalej nie rozumiesz. mówisz o zjawisku społecznym, które próbujesz potwierdzić kilkoma sytuacjami. nie neguję, że pojedyncze sytuacje miały miejsce, ale przejście od tego do stwierdzenia:

młode osoby o lewicowych poglądach mają duże skłonności do konfabulacji i wyolbrzymiania takich sytuacji

jest po prostu manipulacją.
@polecam_poczytac_heideggera: Kolego, w ciągu 2 minut znalazłem 3 przypadki randomowo szukając różnych fraz w googlu. Takich przypadków jest multum, jeżeli mnie się udało w 2 minuty zgooglać 3. To nie jest manipulacja- to jest statystyka, ale oczywiście ze względu na Twój stosunek do ideologii lewicowej będziesz jej bronił- co jest normalne. Odrzuć podejście emocjonalne do tego i analizuj. Poszukaj w google więcej przypadków na własną rękę. Ja nie mam czasu, żeby
@ralphix:

Kolego, w ciągu 2 minut znalazłem 3 przypadki randomowo szukając różnych fraz w googlu

No dobrze, więc w takim razie ktoś może stwierdzić, że:

- księża mają duże skłonności do gwałcenia nieletnich
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-20/ksiadz-oskarzony-o-gwalt-na-nastolatce-podstepem-zwabial-ja-na-plebanie/

- prawica w polsce ma duże skłonności do antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii
https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-ostro-o-uczestnikach-marszu-niepodleglosci-60-tysiecy-nazistow-maszerowalo-w-warszawie-6186800070739585a

To nie jest manipulacja- to jest statystyka

Koło statystyki to nie stało, a twoja hipoteza jest oparta na błędnym założeniu: "Jeżeli następuje zjawisko A