Wpis z mikrobloga

Ksero w jednym z budynków pwr.

- dzień dobry przyszedłem odebrać książkę.
- jaki tytuł?
- yyy, nie wiem
- na dzisiaj miała być?
- nie nie
- a na kiedy?
- yyy, już na dawno

Przyszły inżynier, posiadacz wyższego wykształcenia xD ja się zastanawiam co 70% ludzi tutaj robi

#studbaza #pwr #wroclaw
  • 95
  • Odpowiedz
10 lat temu


@Boczka: A no właśnie 10 lat temu...

Teraz jest jeszcze łatwiej.


No najwidoczniej nie bo 5 lat temu żeby dostać się na Wrocławski trzeba było mieć te 90%.

A przyjmują setki osób rocznie.


Jak wszędzie.

Absolwenci, którzy nie wybrali aplikacji


Żaden z moich znajomych nawet jak nie wybrał aplikacji nie miał problemu ze znalezieniem pracy we Wrocławiu.
  • Odpowiedz
  • 0
@AndrusZgc Mówię o UJ. Nikt w tych czasach nie ma problemów ze ZNALEZIENIEM pracy. Pytanie, jaka to praca, ile zarabiasz i jaki jest profil typowego pracownika tej firmy. I nie wierzę, żeby na prawo we Wrocławiu wymagano 3 przedmiotów na rozszerzeniu na ponad 90 proc. Nie ma opcji.
  • Odpowiedz
@gnomos:
na zachodzie chętnie zatrudniają polskich inżynierów - zgadzam się
"U nas nie ma pieniędzy na rozwój. To co jest to śmiech na sali. Mówisz, że nie ma znaczenia, że przyjmuje się więcej studentów? To teraz wyobraź sobie, że przyjmujesz 2 albo nawet 3 razy mniej przy tym samym poziomie finansowania. Mniejsze grupy laboratoryjne i ćwiczeniowe. Więcej sprzętu i lepszej jakości. Prowadzący mają bardziej indywidualne podejście do studenta" - no zgodzę
  • Odpowiedz
ehe tak było, a Polska była jednym z największych mocarstw na świecie oraz pionierem nowych technologii.


@detreomycyna: wskażesz mi choć jedno zdanie w moich postach gdzie jest o tym mowa? Jesteś własnie przykładem takiego człowieka/studenta, o którym ja pisze. Postawa typu: nie przeczytałem, nie znam się ale się #!$%@?ę dla zasady i napisze coś śmiesznego, ale będę fajny!
  • Odpowiedz