Wpis z mikrobloga

@Evil_Anon: Żartujesz czy tak serio ? Jak można szanować osobe która mówi tak o historii swojego kraju,chyba że pisze z Petersburga to zrozumie jego braki w wiedzy.I nie mów mi o jakiejś neutralnosći na tagu Syria,ten tag jest przejęty przez prorosyjskie grupy
  • Odpowiedz
@Evil_Anon: no raczej nie tyle istnienie "neutralności politycznej", tylko wiele osób zachowuje po prostu zdrowy dystans do wydarzeń i swoich poglądów (przynajmniej ja to tak odbieram). Co jest poniekąd zrozumiałe, w końcu żadne z tych wydarzeń raczej nikogo tu bezpośrednio nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Evil_Anon: ja tam na tym tagu nie widzę jakiejkolwiek neutralności politycznej, chyba że jest nią nagminne określanie Turków karaluchami czy zawoalowane uwielbienie Putina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cichydon: Poczekaj, musze zapytać swojego szefa, Wienie jak ci odpowiedzieć na to pytanie. Już nie raz było tłuczone że ten tag jest bardziej pro-rządowy aniżeli pro-rosyjski. Gdyby USA/Francja/Inny kraj pierwszego świata pomagał Assadowi zamiast Rosji, to na tagu byłoby sporo o tymże kraju.

@Lisaros: Bo tak jest. Wrzucanie lewicowo-prawicowych przepychanek nie ma tutaj najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
@Cichydon: Przecież Kochanek to znany wypokowy troll z głównej, ile ja się #!$%@?łem czytając jego wypociny no i nazgłaszałem. To "artysta-prowokator" #!$%@?ący ludzi, jak sam o sobie pisze w profilu. Co ty go nie znasz? Na tagu syryjskim zachowuje się o dziwo, wielkie dziwo, naprawdę WYJĄTKOWO spokojnie i poprawnie.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Nie jest tak jak mówisz,większość najbardziej udzielających się na tagu Syria osób jest jawnie proasadowska,nie dających sobie udowodnić zbrodni Asada,wręcz żartując takich zbrodni jak bombardowanie Ghouty posiłkujących się informacjami z randomowych kont twitterowych gdzie znajdują wygodne swoim przekonaniom"informacje"
  • Odpowiedz
@Cichydon jako antyasadysta i antyrebeliant oraz antyislamista plus sceptycznie nastawiony do Rosji i Kurdów jednoznacznie stwierdzam, że zupełnie niepotrzebnie próbujesz szkalować @KochanekAdmina za ten konkretny wpis. Osobiście nie czuję się prorosyjski ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Cichydon: Dlaczego więc nie zacząć zmiany od siebie? Od czasu odejścia męczennika @Sniper12 nie ma na tagu aktywnej osoby pro-rebelianckiej, która śledziłaby tamtejsze źródła i wyłuskiwała co ciekawsze informacje. Zamiast tego trollujesz i komentujesz wydarzenia na tagu zamiast udzielać się merytorycznie, wartością nie różniąc się od debili śmiejących się z martwych dzieci i zbombardowanych szpitali.

  • Odpowiedz
@Ungern:Dodaje cały czas artykuły i linki zaprzeczające kłamstwom na tagu Syria,jak mam nie komentować jeśli jawnie zakłamują żeczywistość,Pokazuje tylko ich poziom
  • Odpowiedz
@bombastick: a dlaczego coś ma ciebie tutaj dziwić bo nie rozumiem? Widzisz trolla na wykopie to ignorujesz, widzisz go harcującego setny raz i setny raz gówno burzę pod jego wpisami - to zgłaszasz. No chyba że lubisz siedzieć w gównie i się paćkać.
  • Odpowiedz