Wpis z mikrobloga

Zawsze jak próbuje spać mam normalny regularny sen i zawsze cos pod koniec stara sie bym "go" zaprosił lub pomyślał o tym czymś w pokoju, jak tylko o tym pomyśle w tym śnie to nagle budzę sie sparaliżowany, nie mogę sie ruszyc, mega ciarki na plecach które są niedoopisania i czuje ze cos sie zbliża do mojego łóżka, a wszystko w ciele mi mówi żebym #!$%@?ł jak najszybciej, ale sie ruszyć nie mogę, a slysze wszystko i widze wszystko...

Yhhhh
H.....s - Zawsze jak próbuje spać mam normalny regularny sen i zawsze cos pod koniec ...

źródło: comment_3kCnwkfRDcqImhbZbHPHPZ5cwLkb5gA9.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: czułem że się coś dobija przez okna a potem czułem ja coś mnie łapie za nogi i ciągnie w dół po czym za ręce i che mnie rozerwać jakieś macki xd czułem jak coś mi klatkę piersiową uciska to trwało może z minute nie wiem w sumie a potem jeb i leże na łóżku normalnie
  • Odpowiedz
  • 2
@camaro98 omg ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moje najbardziej #!$%@? to było to, że czułem jak mi cos wskoczyło na plecy gdy spałem na brzuchu, zaczęło skakać to cos po plecach, nie moglem sie ruszyć i za chwile bylo tylko gorzej, slyszalem jakies dźwięki, a później czulem jak to cos wali z otwartej dłoni po uszach, slyszalem te dudnienie i za chwile to coś uderzało tez po oczach, jak
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: @camaro98: mój #!$%@? to ten kiedy widziałem kawałek mordy jakiejś istoty która uśmiechała się jak jakiś joker, miała tylko rękę położona na mojej klatce ale to wystarczyło żebym się nie ruszał i oddychał, zdarzało mi się to dość często aż do momentu kiedy nauczyłem się to kontrolować a nawet wywoływać, jak chce z tego wyjść to po prostu trzeba się zrelaksować, a jak wywołać to idę spać na plecach,
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes kumplu wiem dokladnie o czym piszesz, nie ktorzy maja predyspozycje do paralizu przysennego, ja np. Miewam ok. 3 razy w miesiacu i za kazdym razem napad lęku jest nie do opanowania. Ale nauczylem sie szybko oddychac zeby wywolac przywrocenie wladzy nad cialrm. Moja zona tez juz wie ze jak zaczynam sapac jak #!$%@? w nocy lub rano to mam paraliz, wtedy ona szybko mnie szarpie i czucie wraca natychmiast. Niestety nie
  • Odpowiedz
@Depth_Charge A jak Ty widzisz swoją żonę podczas paraliżu? W sensie widzisz że śpi albo w ogóle jej nie ma w pobliżu? I co się dzieje jak w rzeczywistości tobą szarpie? ()
  • Odpowiedz
@cytmirka jak mnie dotknie natychmiast przerywa paraliż, chyba potrzebuję jakiegokolwiek bodźca po prostu. A widze ja roznie, czasem normalnie tak jak jest, czyli jak spi a czasem jest czescia halucynacji i np. Nachyla sie nademna z nożem i uśmiech ma taki od ucha do ucha
  • Odpowiedz
Z moich obserwacji wynika, ze sporo zalezy od „higieny zycia”, im wiecej stresu, alkoholu, narkotykow=wiecej tego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Tak jak wspomnial ktos wyzej, to chyba nie jest zbyt dobrze zbadane zjawisko, a szkoda, bo jestem pewien, ze niejednej osobie zrylo beret i to ostro.. Prwnej nocy, kiedy mi sie to przydarzylo, widzialem jak moja weszla do pokoju spokojnym krokiem, spojrzala na mnie, podeszla do okna, otworzyla je i wyskoczyla. Masakra..
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes paraliż senny miałem do tej pory 3 razy w życiu. Pierwsze dwa razy byłem totalnie przerażony, bo jak to z pierwszym razem - #!$%@? wie co się stało i co robić. Z trzeciego z kolei obudziłem się sam bardzo szybko, po prostu bardzo chciałem się obudzić i to zrobiłem XDD ogólnie trzeciego kompletnie nie pamietam, ale pierwsze dwa były przerażające w #!$%@?...
  • Odpowiedz