Wpis z mikrobloga

Zna ktoś może jakąś alternatywę dla Microsoft Office? Nie jakiś thunderbird, czy opera, ale konkretny program. Duża baza, bo około 150 000 emaili / 20GB To co mnie odrzuca od office 2013 to fakt, że usunęli folder agregujący wszystkie skrzynki INBOX ALL. 2010 nie mogę używać, bo przy takiej bazie wysypywał błędy i się wieszał. #kiciochpyta #it #komputery #microsoft
  • 9
  • Odpowiedz
@FunWorld: ale Thunderbird to akurat niezła alternatywa przy dużej ilości maili

ale konkretny program


W sumie to co to w ogóle znaczy "konkretny" program? XD ma mieć jakiś dźwięk j#bnięcia na otwarcie, zużywać 80% CPU czy co? XD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: OK, sprawdzę. Można tam mieć w jednym folderze przychodzących maile z wielu kont? To dla mnie bardzo ważnę, bo obsługuję ich sporo i nie lubię przełączać się pomiędzy nimi. Wiem, że są obejścia w outlook, ale wszystkie pełne wad.
Edit: widzę, że ma. Zainstaluje i potestuję. Mam nadzieję, że poradzi sobie z importem z dysku, albo bazy outlooka.
  • Odpowiedz
@FunWorld: po lewej stronie masz listę kont i tam foldery - pewnie dałoby się ustawić filtry żeby pakował do jednego folderu ale 1. To średnio ma chyba sens 2. Nawet jeśli to strasznie specyficzne wymagania i nie sądzę żeby wiele klientów.to miało domyślnie
  • Odpowiedz