Wpis z mikrobloga

Mirki, jade sobie przez #krakow i jedzie ziomek z awaryjnymi. Dwa pasy, wyprzedzam go i stoimi w korku. Wlaczam awaryjne - pomyslalem ze sie skapnie, on nic. Dwa razy na swiatlach tak zrobilem, jeden ziomek trabil a on nic. No i na 3 swiatlach stoimy obok, otwieram okno i krzycze ze awaryjne ma, a on ze wie, bo mu zamarzlo w aucie. I pojechal sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakim cudem?! Renault transit to byl,
#samochody #renault #zima
  • 6
@BigBlackSausage: Ostatnio znajoma miała problem z alarmem w samochodzie, coś się paliło czy coś. Przyjeżdżam rano do pracy, patrze auto stoi i wyje. Odłączyliśmy akumulator licząc że przejdzie, podłączamy a tu dalej to samo. No to odłączyliśmy na reszte dnia. Później jakoś laska musiała wrócić do domu wiec przez cały #krakow jechała z wyjącym alarmem i migającymi światłami xD
@BigBlackSausage: ja ostatnio tez miałam taka sytuacje xD jechałam za babka dobre 15 minut zanim się zatrzymała, a jak powiedziałam jej ze jedzie na awaryjnych to powiedziała "wiem, ale odpada mi tłumik!" I pojechała dalej xD