Wpis z mikrobloga

już pomijając sam fakt że w spodniach zwężanych jest zwyczajnie zimno bo nie ma izolacji powietrznej


@Rhados: hmm raczej w zwężanych jest cieplej, bo lepiej przylegają do skóry - tak jak bielizna termoaktywna: lepiej izolują skórę od zimnego powietrza (w porównaniu do luźnych spodni z takiego samego materialu: grubości, strukturze itd).
Nie bez przypadku ciuchy termoaktywne są przylegające - to celowy zabieg
  • Odpowiedz
@highsky: spytaj rogala
a poważnie nikt nie złapał aluzji do typów cykających identyczne foty różowym? a koleś na zdjęciu może być nawet znajomym op.
  • Odpowiedz
@eMJot: robienie zdjec z przyczajki to przykład ograniczenia, ale prawda jest taka, że Ci ludzie są #!$%@?. Poprzeziębiają achillesy i będą płakać na starość.
  • Odpowiedz
@eMJot: w niedzielę piździ, że hej - ja w grubej kurtce, czapce i dwóch kapturach na głowie czekam na znajomych. Koło mnie przechodzą dwie młode niewiasty. Jedna z nich gołe kostki wystawione na -10°C. Ciekawe czy po takim 30 minutowym spacerze czuje nogi jak wraca do domu?
Mnie 5 minut grzebania w telefonie na takim mrozie wystarcza by tracić powoli czucie w palcach. Jak stoję to po 10-15
  • Odpowiedz
@eMJot Nie mogę patrzeć na takich ludzi. Bez względu na pogodę kostka musi byc odsłonięta,żeby to jeszcze jakoś ładnie wygladalo. Tacy ludzie nie mają rozumu:D
  • Odpowiedz