Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: to co teraz robisz to się nazywa racjonalizacja. Czy udawanie czarnego i powielanie negatywnych stereotypów o czarnych dla trollingu, jest ok? Nie, nie jest. Żydowska fiksacja neuropy też jest okropna.
@Tamerlan: ale dlaczego podpinasz pod to #4konserwy. Nie obchodzą mnie w tym oni.

#neuropa używa symboliki żydowskiej w ramach wyśmiania tego anytsemityzmu to nie jest już ok


@Tamerlan: a jak będę udawał czarnego gangstera, który sprzeje crack w przedszkolu, dla wyśmiania rasismu to jest ok? Straszny kalizm teraz uprawiasz
: dlatego będziecie powielać negatywne stereotypy o Żydach


@MKULTRA: Które to negatywne stereotypy powiela neuropa? Że Żydzi są inteligentni, "stoją za wszysktim" czy też może zamożni?

nie, to jest paskudne


@MKULTRA: To zależy, choć nie wiem co Ci się tam w głowie wykluło. Potrafię sobie wyobrazić taką formę wyśmiania rasizmu, która będzie w ten sposób wyśmiewać te stereotypy.
@Tamerlan: Hej będę wyśmiewał stereotyp, że Żydzi są chciwymi manipulatorami udając chciwego żydwoskiego manipulatora xD

Takiej mentalnej gimnastyki jeszcze u Ciebie nie widziałem

Potrafię sobie wyobrazić taką formę wyśmiania rasizmu, która będzie w ten sposób wyśmiewać te stereotypy.


@Tamerlan: ja też, ale musiałby to robić Chris Rock, a nie białas z południa
Hej będę wyśmiewał stereotyp, że Żydzi są chciwymi manipulatorami udając chciwego żydwoskiego manipulatora xD


@MKULTRA: Dokładnie, ukazując debilizm i absurd tego stwierdzenia. Coś jeszcze?

ale musiałby to robić Chris Rock, a nie białas z południa


@MKULTRA: o, czyżby kolega był rasistą?
Dokładnie, ukazując debilizm i absurd tego stwierdzenia. Coś jeszcze?


@Tamerlan: xD skończ już. Źle robicie i tyle. Ostatni też powinniście być to wytykania antysemityzmu, kiedy sami jedziecie z nim po bandzie.

o, czyżby kolega był rasistą?


@Tamerlan: nope, wrażliwość kulturowa. Poczytaj sobie o tym.