Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Nawet na amazonie nie było tak opłacalnej ceny bo było po około 1250 zł (bez gry), oczywiście nie chodzi mi o te 50 zł tylko zastanawiam się nad gwarancją.
@Azure: jak wszystko bedize ok to bedzie ok. Jak nie bedzie, to sklep z Polski odsyla do polskiego dystrybutora, a ten (zapewne jak zgromadzi kilka reklamacji) puszcza to do czech gdzie miesci sie serwis.

Chyba mirek @Reepo na swoje joy-cony czekal prawie 2 miesiace, pisal o tym w tagu.

Niestety w PL nie ma serwisu i stad takie akcje, dlatego tez polecany jest amazon, bo oni maja serwis w DE.
@Azure: W razie problemów z konsolą Media Markt odsyła najpierw do serwisu swojego dystrybutora, ten zazwyczaj nic z tym nie zrobi i odsyła do Czech, później sprzęt wraca tą samą drogą. Kupując u nich masz jednego pośrednika więcej.
g.....l - @Azure: W razie problemów z konsolą Media Markt odsyła najpierw do serwisu ...
@Azure: masz lokalna promocje na szczecin wodzu, jesli zmienisz miasto na koszalin bedzie juz 1600zl.

Ciekawa zagrywka ze strony MM, nie wiedzialem ze moga byc roznice na nowym sprzecie zaleznie gdzie kupujesz.
@Azure nigdy więcej nic z Nintendo u Media Markt/Saturn - masz pośrednika więcej który tak zmula, że czekałem 70 dni na gwarancję. A i tak miałem najszybciej załatwione z całego sklepu. Droga powinna iść tak: Sklep -> Dystrybutor Nintendo Conquest (Czechy) -> Sklep a idzie tak: Media Markt -> Also (Słowacja) -> Conquest (Czechy) -> ALSO (Słowacja)/Media Markt -> Media Markt Czasami potrafią wysłać bezpośrednio do Media Markt z Conquest jak przyciśniesz.
@LuLzEr: tzn? Ja sprawdzilem na stronie MM i widze ze jest dla miasta szczecin (dodajsz do koszyka i manipulujesz miejscem odbioru), ale juz w tym samym wojewodztwie dla koszalina cena to 1600zl.
Sprawdz u siebie co ci podaje i tyle.
Strzelam ze to lokalnie tylko w miescie OPa.
@purplehaze @LuLzEr Myślę że promocja ogólnopolska, wczoraj Mirek wstawił że ma cynk od kumpla co pracuje w MM że od dziś jest taka promka. W gazetkach ni widu ni słychu, na stronie tak samo stara cena. Trzeba do nich zadzwonić i zapytać o cenę albo się przejść do sklepu.
@Reepo przekonałeś mnie. Czekam na amazona.
@Azure: po prostu wiem, że fajna promka itd, ale #!$%@? się z Media Markt, kiedy switch to jest chybił trafił jeśli chodzi o jakość (niektórzy 0 problemów, inni jak ja cały czas problemy, przewinęło mi się już z 8 kontrolerów joy con przez ręce i mam wrażenie, że dostaje zamiast naprawionych swoich refurbishe xD). Szczerze mówiąc wolałbym wysyłać do niemiec do oficjalnego Nintendo Europe niż do Conquest (które najpierw mi wmawiało,