Wpis z mikrobloga

@kicioch: A czemu ma im nie ufać? Generalnie to nie za bardzo mają możliwośc sprawdzenia, piszesz im na kontakt że z twojego kompa będzie zakładane drugie konto dla mamy/brata/siostry/żony/wujka i tyle. Nawet jakby mieli wyjątkowe wątpliwośći i zażądali np. skanu dowodu to co za problem podpieprzyć komuś z rodziny i wysłać do administracji? ;c
@kicioch:

"ciekawi mnie Twoje podejście. Wyróżnianie Ciebie jest ok, wyróżnianie innych już nie? Dobrze wiesz, że w sprawie Twojego multikonta zaufanie opieraliśmy tylko na mailach, które do nas zostały wysłane. Było wiele sytuacji, które jasno stawiały sprawę, a mimo to pozwoliliśmy Ci korzystać z tego konta - to nie jest wyróżnieniem? "

komentarz Elfik z dzisiaj świeżutki na temat odbanowania.
@ColonelSanders: Masakra, przykre jest to co piszesz. Szczerze to mnie ta cała sytuacja już naprawdę zaczyn śmieszyć. Wielu ludzi zna nas poza wykopem, ludzi z wykopu i oni wiedzą jaka jest prawda. Mam powoli dosyć udowadniać że nie jestem koniem.
@lobek: Bo on ma karę i nie może wchodzić na wykop. Patrzy jej tylko przez ramię a gdy żona to zauważy to zaraz <dziab taserem!>

Tak jej się tu nie podoba, tak ją szykanują i zakopują, tak chce sprawiedliwości, tak mu źle, ale dalej siedzi. Spisek grubymi nićmi szyty.
@Reddiggowa: Ogólnie czasem czytam to co piszesz i zdarza się że Cię rozumiem. Ale mówisz że jesteś tu dla zakładu? Nie macie ciekawszych rzeczy do robienia w waszym małżeńskim życiu? Zakład o to żeby być 1 w rankingu? Dla paru odznaczeń? Stara baba? No offence :)