Wpis z mikrobloga

Jestem za tym aby w Polsce zorganizować zimowe igrzyska olimpijskie,wiem że to droga impreza ale takie same były obawy przy Euro 2012 roku,pamiętajmy też że takie imprezy dają impuls do inwestycji sportowych i drogowych,Euro 2012 się skończyło ale stadiony i drogi zostały.

Wiem że przy takich imprezach w naszym kraju może dojść do różnych wałów,ale być może jest szansa że taka impreza mogłaby przyciągnąć na południe Polskie różnych prywatnych sponsorów i inwestorów.

Smutna prawda jest niestety taka że to wszystko zależy od polityków którzy są skorumpowani i nie mają pojęcia o biznesie.

Jak już mają #!$%@?ć kasę(bo nie łudźmy się każda władza jest podobna i szans na większych zmian w kraju nie widać) to wolę żeby przepieprzyli na drogi,na stadiony,na skocznie na lodowiska,bo z tego przynajmniej my i nasi sportowcy będziemy mogli korzystać przez wiele lat.

Zapraszam do dyskusji :)

Kielek96 - Jestem za tym aby w Polsce zorganizować zimowe igrzyska olimpijskie,wiem ż...

źródło: comment_MSXwuS6RQOHSlAqn73J3dZJPXi32zSIz.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kielek96: oby nigdy! skończy się tak, że większość obiektów będzie w ruinie bo nie będzie kasy na ich utrzymanie a zainteresowanie jest niszowe w większości dyscyplin.
  • Odpowiedz
@Deba:

by nigdy! skończy się tak, że większość obiektów będzie w ruinie bo nie będzie kasy na ich utrzymanie a zainteresowanie jest niszowe w większości dyscyplin.


Jeżeli chcemy osiągnąć sukcesy w igrzyskach olimpijskich to musimy mieć porządne obiekty sportowe.
  • Odpowiedz
Na meczach Lechii i Ślaska żałosna frekwencja, Narodowy bez dotacji publicznych też byłby na minusie


@rafxyz44: No nie zarabia na siebie no bo po co skoro i tak siano od podatników wpadnie? Masz już odpowiedź dlaczego stadion nie chce na siebie zarabiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kielek96: owszem, musimy mięć obiekty sportowe aby osiągać sukcesy ale budowa tych obiektów nie powinna być związana z organizacją igrzysk. Skupmy się na kilku dyscyplinach - wybudujmy obiekty, zapewnijmy zaplecze, trenerów, logiczny rozwój zawodników a dopiero potem róbmy kolejny krok.
  • Odpowiedz
  • 7
@Kielek96 jestem przeciwny. Igrzyska sa dla panstw ktore sa mocno rozwiniete i nie maja czego ufowadniac. Dla nich taki wydatek nie stanowi problemu. Natomiasy dla nas priorytetem powinny byc imprezy o eurppejskim zasiegu, jak najbardziej popularne. Pilka nozna jest najpopularniejszym sportem, dlatego nikt nie protestowal.
Igrzysla w Polsce za 25 lat- jak najbardziej czemu nie. Teraz mamy inne problemy.zauwaz np ze Warszawa jako jedna z niewielu stolic w Europie nie ma
  • Odpowiedz
to drogi i stadiony dla Małopolski a reszta kraju dupa cicho i płacić.


@Mald: Właśnie dlatego jestem za igrzyskami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tak płacisz wysokie podatki jak my wszyscy,wiec jak nie #!$%@?ą na stadiony to #!$%@?ą na coś innego.

@Kielek96: Wolę na coś innego, bo dla mnie stadiony zimowych sportów to #!$%@? kasy w błoto.
  • Odpowiedz