Wpis z mikrobloga

Szkoda dzieci. Nie dociera do mnie jak mozna majac dzieci zdecydowac sie na taki krok. Mi sie wydaje, ze jak ma juz sie dzieci, to nalezy wdzystko zrobic, zeby uratowac zwiazek dla dobra dzieci. A nie przdkladac na pierwsze msc. swoje romanse.
  • Odpowiedz
mnie najbardziej w tym śmieszy sam żyła. Nie spodziewałbym się że on coś takiego o-----e. Najciemniej pod latarnia.

@toshibaas: Dlaczego niby? Osiągnął sukces to może sobie pozwolić teraz na lepszą partie niż laska z którą się ożenił bo nie potrafili się zabezpieczyć. To przykre ale większość ludzi porzuciłoby swoich partnerów gdyby nagle mieli szanse u ludzi atrakcyjniejszych.

xD jak sie nie "ogarnia" to sie nie uzywa. suka wie, ze jwst
  • Odpowiedz
ja mnie panna puściła bokiem to nikt k---a niezainteresowany i zero współczucia. A jak takie coś u ''celebrytów'' się zdarza to olaboga wielka afera xDDDD


@kanapeczka: No k---a wielie zdziwienie, ze nikt nie interesuje sie jakims randomem xD
  • Odpowiedz
@Marikari Dlaczego? Bo w moim przekonaniu żyła był c--a, pantoflem. Gdzie robił co mu żona mówiła ale jednak rzeczywistość była troszkę inna niż moje przypuszczenia.
  • Odpowiedz