Wpis z mikrobloga

Tak, w emocjach. Od czerwca razem nie mieszkają, a o kochance powiedział jej przed wigilią. Wywiad dla Wirtualnej Polski już udzielony. Ja tu widzę bardziej celowe działanie w tym wszystkim


@Brajan_Kowalski: Niektórzy są w emocjach nawet wiele miesięcy po zdradzie. Ta kobieta jest jego żoną od 12 lat, mają dwójkę dzieci. Sadząc po poście, wydarzyło się coś jeszcze ("mąż nie dotrzymał słowa" etc.). To, co zrobila, jest bardzo nieeleganckie, ale
  • Odpowiedz
Zejdzcie z niej. Laska po prostu nie ogarnia social mediów + jest rozemocjonowana, więc łatwo o głupotę. Widocznie nie spodziewała się, że rozpęta się taka burza i dopiero później przejrzała na oczy, że przez to, co udostępniła może cierpieć np. jej rodzina (bo 'dziennikarze' pudelka nie dadzą im spokoju). Nie każdy jest obeznany w internecie jak wy wszyscy ninja i jedi z wypoku.


@franzie: Zgadzam się w 100%. Szkoda mi
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: @maximuss: jak jakis mireczek napisze ze go zona albo laska zdradzila albo zostawila to zaczyna sie mireczkowe gang bang party i mizianie sie po jajach "rozowe to dziwki", "mysla tylko o czarnych benisach", "roszczeniowe dziwencje", "trzymaj sie cumplu", "bedziemy do Ciebie pisac". jak kobita powiedziala ze typ ktorego wszyscy uwazaja za spoko goscia zostawil ja dla kochanki to ooooo. To juz co innego "atencyjna baba", "zero godnosci".
  • Odpowiedz