Wpis z mikrobloga

@S-Type: Też tego nie ogarniam, żona mnie wysłała po ryż do biedry, #!$%@? wszystkie opakowania rozdarte. Do #!$%@? wafla jak jest napisane ryż to tam #!$%@? jest ryż. Czego ta bieda umysłowa, która rozrywa opakowanie nie rozumie?
Obiecałem sobie, że jak przyłapię kogoś na otwieraniu pudełka to będę się darł na całą biedrę i wstydu takiej osobie narobię. I nie wiem czy w tych nerwach będę używał cenzuralnych słów.
  • Odpowiedz
@JaTegoNiePowiedzialem: Ostatnio widziałem jak jakaś stara #!$%@? rozwaliła w biedrze opakowanie z jakimiś spodniami czy czymś, spojrzała krytycznie a potem rzuciła z dwóch metrów w kierunku półki na której się smętnie zawiesiły. Kazaliby jej zapłacić za rozpakowany towar to od razu by się starej srace myślenie poprawiło.
  • Odpowiedz
  • 0
@S-Type rozmawiałem ostatnio z kierowniczką sklepu. Mówiła że ludzie kradną z takich opakowań. Tzn. Ryż, kasza jest pakowany w kartoniku ale w kartoniku są 4 saszetki, kradną jedną. Podobnie jest z zapachami bris które są pakowane podwójnie.

Natomiast nie wiem czemu otwierają cukier.
  • Odpowiedz
@dzieju41: pewnie tego samego co pewien mirek z przed paru dni, czy aby ryż jest cały czy ziarna są połówkami bo u niego w UK to takich śmieci nie sprzedają, a w biedronce tylko to mają na wysokości jego wzroku.
  • Odpowiedz
@S-Type: to jest stare przyzwyczajenie, otóż ryż był słabo zabezpieczany i łatwo było natrafić na paczkę z robaczkami albo zepsuty ryż. Pamiętam bo nam babeczka od chemi w podstawówce mowiła. Uj wi czy se jaja robiła []
  • Odpowiedz
tak jak wspomniano, czasem towar na tyle długo leży na składzie, że zdążą się tam pojawić mole - przywleczesz to gówno do domu i życzę powodzenia z pozbyciem się ich xD


@lubiacy_beton:
@trujanaszynach: ahaa więc jak otworzą i zobaczą, że nie ma to dlatego zostawiają. Żeby inni nie musieli sprawdzać. A to janusze i grażyny kochane
  • Odpowiedz
  • 1
@S-Type @RGBe z tego co widzę masz w ręce cukier Trzcinowy. W tych opakowaniach gratisowo dodawali syrop Trzcinowy (taka mała saszetka wsadzona luzem do pudełka). Ot cała zagadka. Czyli zwykle złodziejstwo
  • Odpowiedz