Wpis z mikrobloga

Tylko Warszawa miała takiego farta, czy też mieliście wietrzną pogodę? W stolicy od 13 jest windy. Typek z grupy złapał shiny setkę na 31 levelu(!!!), szkoda że akurat ten najbardziej rakowy i konfliktowy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mi wpadły 4 shiny, a poza nimi 91% (32lvl) i 96% (niestety tylko 7lvl). Bez problemu wbiłem też złoty smoczy medal (potrzebowałem 97, złapałem 158). Szkoda że nie wpadła jakaś setka, ale i tak jestem zadowolony.
#pokemongo
  • 11
  • Odpowiedz
@philger: Szczecin tez było windy. Mieliśmy rozkmine czy to niantic specjalnie czy mamy takiego pogodowego farta, bo od wprowadzenia pogody chyba tylko dwa razy było windy u nas.
  • Odpowiedz
@obsess: dokładnie o tym samym pomyślałem, w Warszawie było wcześniej wietrznie 3-4 razy. Stąd też moje pytanie, a komentarze powyżej i na reddicie wskazują że coś może być na rzeczy. Najpierw uznałem że może to być tylko bonus na końcówkę eventu, ale ta pogoda utrzymuje się ciągle jeszcze na ponad połowie terytorium stolicy, więc wygląda na to że po prostu obniżyli wymaganą prędkość wiatru (bo co prawda wieje nieźle, ale chyba
  • Odpowiedz