Wpis z mikrobloga

Teraz chciałem tak prywatnie, bez politycznych czy jakichkolwiek mniejszościowych podtekstów @Lukardio, czemu Ty się tak rzuciłeś na @TenebrosuS ? Obserwujesz/stalkujesz go czy jak tam bo ma sprzeczne z Twoimi poglądy a potem wywlekasz jakąś gównoburze o znalezisku które można było skomentować na bieżąco? Nie odpowiadasz na moje posty w Twoich wątkach więc wrzucam tutaj swój post, takie rzeczy trzeba jest obgadywać wspólnie jak równy z równym a nie kąsać jak wściekły pies, to takie niedojrzałe, nie podoba mi się to. Dołączam też jedną z moich wypowiedzi pod postem mającym wywołać chyba #afera :

Dziwne jest to że tak wielki portal jakim jest youtube wprowadza ludzi w być może błąd, być może i ja zostałem zmanipulowany, dla mnie źródło jakim jest youtube z racji na swój rozmiar i powagę ludzi którzy tam pracują jest z góry wiarygodny, ale wykopowa gawiedź jak zawsze wydaje wyrok kosztem swojej atencji i rozładowania swojego napięcia nerwowego. Nieźle też naskoczyliście na @TenebrosuS brawo, gratuluje zachowania, to na tym polega równość że się kogoś osacza i stresuje bez wcześniejszej wnikliwej analizy sytuacji? Z mojej obserwacji wynika że chodziło mu o to iż polityk nie powinien wstawiać takich filmów, takie treści mogą zostać różnie odebrane jak widać po tej gównoburzy, natomiast @TenebrosuS wykopał to i co w związku z tym? Film może i jest ustawiany, tego nie wiemy. Ale fakt jest taki że z całym szacunkiem dla społeczności żydowskich na całym świecie, żydowska policja istniała tak samo jak polskie szmalcownictwo i jak wcześniej przed wojną Dzierżyński który był polskim komunistycznym zbrodniarzem w ZSRS, kwestia jest taka że trzeba umieć się przyznać do błędu. Panie @Lukardio, dzwon głośny bo próżny, zajmij się Pan czymś pożytecznym a nie po jakim czasie Pan gównoburze rozkręcasz dla bordowego konta, wpisałeś się pod znaleziskiem? Wyraziłeś wtedy swoją opinię? Bo ja nie widziałem, może przeoczyłem to. Napisałeś do mnie na PW wiadomość że ta treść wydaje Ci się podejrzana lub niezgodna z prawdą? Zawsze moglibyśmy coś na to zaradzić, co dwie głowy to nie jedna bo jednej się zdarza pomylić, warto jest z ludźmi prowadzić dialog bo to wtedy oznacza że traktuje się drugiego człowieka jak równoprawnego partnera a nie potencjalnego wroga. Myślę że powinieneś wyciągnąć rękę do @TenebrosuS za tą nagonkę bo to było nieładnie trochę. Dokładam jeszcze kadr z filmu "Pianista" Romana Polańskiego, wybitnego reżysera żydowskiego pochodzenia który przeżył holocaust, tacy ludzie mogą coś wiarygodnego na ten temat przekazać, czyż nie?

Nikogo nie bronię, nie mam większej styczności z obydwoma Panami ale że został również poruszony wątek że powinienem dostać bana to pomyślałem że się wypowiem.

Wspomniany post z którego pochodzi cytat: https://www.wykop.pl/wpis/30200391/tenebrosus-a-kto-wykopywal-te-gownoznalezisko-http/107223443/#comment-107223443

Wołam:
#4konserwy jak i zarówno #neuropa w celu równowagi (nie gównoburzy, proszę o nie oskarżanie się wzajemnie względem poglądów, bądźcie poważni) i weryfikacj informacji jak i wspólnej dyskusji na temat kolegi/kolegów Mirków w świetle zaistniałej sytuacji.
  • 15
  • Odpowiedz
@Lukardio: Źródło to youtube, tam przecież pracuje sztab ludzi odpowiedzialnych za publikowane treści w ich serwisie a tytuł był praktycznie żywcem wzięty z filmu, spojler z pytaniem i apelem o sprawiedliwość a jak wiemy sprawiedliwość ma dwa fronty, na lewo i na prawo, każdy miał prawo się tam wypowiedzieć i rozpocząć merytoryczną dyskusję. Jak Ty po pierwszym poście już odchodzisz od dyskusji to nie dobrze świadczy, nie lubisz w takim
  • Odpowiedz
@bergero00: ale tak konkretnie to o co ci chodzi? Jak rozumiem Twojemu kumplowi slusznie wytknieto manipulacje i hipokryzje, a Ty teraz kasasz w jego imieniu jak ten owczarek niemiecki? WTF... Co to za przedszkole. Przeciez to jest smieszne i zalosne.

Idz tam obejrzyj sobie jakiegos Ojca Mateusza, a nie probujesz rozkrecac pseudo dramy na portalu ze smiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@pk347: Opanuj wodze bo lecisz po bandzie jak Ayrton Senna w San Marino. Gdzie Ty się doszukujesz manipulacji tam ja widzę dyskusję. Śmieszne i żałosne to jest jak się kilku ludzi zwołuje i sobie urządza podś#!$%@?, to jest przedszkole.
  • Odpowiedz
I prosze, nie graj neutralnego bo przeciez widac z kim trzymasz.


@pk347: Uuuuuuu, edytowana wypowiedź sprzyjająca manipulacji i stawiająca Cię w roli bystrzaka, nie ładnie, nie uczciwie. Co widać, że co z kim trzymam, przestań proszę być męczący bo pleciesz jak z Giewontu na półwysep Helski. Jak mi się coś nie podoba to mówię że mi się nie podoba, nie podoba mi się Twoja klasyfikacja, chociaż w sumie to mało
  • Odpowiedz