Wpis z mikrobloga

  • 17
@Visavis: Niektóre memy z Polakiem i z Ukraińcem są zabawne, ale niektóre są tak żałosne, że mam ochotę zrobić kółko wokół równika, żeby rozchodzić tę żenadę. Śmianie się z biedy i leczenie tym swoich kompleksów zaliczam do tej drugiej grupy.
  • Odpowiedz
  • 4
@Visavis: Memy swoją drogą, ale to żadna tajemnica, że na wykopie jest mnóstwo ksenofobów i rasistów, i to co dla normalnych ludzi jest tylko durnym stereotypem, dla nich będzie prawdą.
  • Odpowiedz
@Wypok2: setki memow z nosaczem, w każdej możliwej kombinacji wytykajace wszystkie polskie cechy, które występują na całym świecie wszystko okej, 3 obrazki z ukrainą, które po prostu się ludziom tak kojarzą (tak jak słyszysz janusz masz na myśli wasatego grubasa, tak słysząc wołodia skojarzeniem jest jakas praca na czarno, wyzysk czy mieszkanie po kilku w pokoju) wielki P Ł A C Z, quo vadis wykopku
  • Odpowiedz
@piniondz: Trzy obrazki? Chyba mamy inny wykop, bo ja widzę gorące zasrane tym tagiem.
Co do reszty twojego komentarza, zacytuję wypowiedź innego mirka, bo w zupełności się z nim zgadzam:

Memy z #polak były mistrzowskie na początku, bo przedstawiały zachowania naszych polskich januszy idealnie, ponieważ każdy z nas je zna. A skąd wy, #!$%@?, możecie znać mentalność #ukrainiec jak jedyną styczność z nimi macie w biedronce przy kasie? Kompleksy sobie chcecie
  • Odpowiedz
@Wypok2: słuchaj, ale to dalej są tylko memy. Pracuje z ukraincami, i widzę że niektórzy są porzadniejsi od większości polakow ale są i jednostki jak na obrazkach. Nie znaczy że się z nimi zgadzam ale śmiechnąć chyba można? Tak samo jak znam hindusow którzy zawstydzili by kultura i zachowaniem spora część naszych rodaków, śmieszą mnie obrazki "pajeet my son" bo trzeba rozróżnić realny świat od strony z obrazkami wykop.pl
  • Odpowiedz
@Wypok2: Dopóki pizgaliśmy z samych siebie, że czyścimy kible w UK i wolimy zjeść schabowego niż czisburgera w makdonaldzie to można było się śmiać z biedy i wieśniactwa do woli. Ale teraz śmiejemy się z biedy UKRAIŃCÓW i już hurr durrr.
  • Odpowiedz
  • 4
@piniondz: Ok, to jest twoje podejście, ale zrozum, że wielu wykopków ma mentalność o jakiej mówił Testoviron. Już wcześniej pojawiały się o wiele obraźliwsze memy o Ukrainie i ludzie zdawali się traktować je zupełnie poważnie, nakręcając się wzajemnie w komentarzach i robiąc sobie podś#!$%@?. Za to gdy pojawi się na głównej coś o obrażaniu Polaków, to hurr durr jak oni mogą, każdy ma prawo do emigracji i polepszenia swojej sytuacji, durr.
  • Odpowiedz
jest jakas praca na czarno, wyzysk czy mieszkanie po kilku w pokoju)


@piniondz: ja po tych słowach widzę Polaka 25-45 lat pracującego w Holandii.
  • Odpowiedz