Wpis z mikrobloga

Może to jeszcze nie #cupra #ateca, a zwykły #seat, ale wspominam go dość dobrze
Auto niby terenowe i 19-calowe felgi? Pomarańczowy lakier nieźle się komponuje z takimi kołami, a wcale auto nie traci na komforcie. Nie jeździłem jeszcze mniejszą Aroną lub Karoqiem, ale Ateca z benzyniakiem 1.4 TSI to rozsądny wybór - wiadomo nie jest super ekonomicznie, ale nieźle się rozpędza i jeździ.
Wada? Brak 4x4, a jedynie pokrętło zmieniające układ kierowniczy, pracę automatu (DSG7) i czułość pedału gazu.
Więcej tutaj:
#motopodprad #motoryzacja #samochody
Pobierz stopaotestuje - Może to jeszcze nie #Cupra #Ateca, a zwykły #Seat, ale wspominam go d...
źródło: comment_BDhVFZxn9rFXiwFOoVEkiMYVGHMVQKC6.jpg
  • 10
@stopaotestuje: tak serio co tobą kieruje żeby kupić crossovera który pod każdym względem jest gorszy do zwykłego hatchbacka i jest jeszcze dorszy ? ps VAG to najgorszy obecnie szmelc byłem na praktykach w aso i to było hospicjum dla tsi a w szczególności dla 1,4
@stopaotestuje: to najlepiej mazde z 2.0 normalny silnik z normalną pojemnością albo fiata tipo ja bym się trzymał z dala od tych śmieciowych uturbionych silników o małej pojemności bo one się strasznie sypią mam w domu octavie z 1,4 tsi i brała olej już po półtora roku ani to mocy nie ma a realnie pali z 8 w cyklu miasto-wieś, moja 28 letnia sierra z 2.0 pali 9 w zime 10...1-2L