Wpis z mikrobloga

Jednego jestem pewien.

Jeżeli Pan Kierowca Robert Kubica pojedzie pierwsze dwa dni lub dzień, a duet $$ resztę i będą mieli lepsze czasy to wszyscy będą #!$%@?ć jaki ten Kubica #!$%@?, bo za wolny xD

Jeżeli duet $$ pojedzie na początku, a Pan Kierowca Robert Kubica ostatnie dwa dni lub dzień i będzie miał lepsze czasy to wszyscy będą #!$%@?ć, że nagumowanie inne, warunki inne, wszystko inne, a duetowi $$ trzeba odjąć w #!$%@? sekund z twierdzenia Bensona z którego wyjdzie, że Kubica #!$%@?, bo za wolny PO NANIESIENIU MILIONA OBLICZEŃ I DLATEGO, ŻE JECHAŁ NA KONIEC XDD

Tak będzie.

#kubica
źródło: comment_egdKeWMXaIeWFZvwSvjCIH3waiD2CNd6.jpg
  • 8
@the_white_crystal: Bo Kubicy to zawsze wiatr w oczy i dyfuzor w dupę.
Di Resta gówno pokazuje na Hungaringu robiąc swoją robotę i jeszcze Kimi go wyzywa, ale "OOO SZACUN DLA GOŚCIA TAK ZMIEJSCA WSIADŁ I POJECHAŁ"

Kubica jedzie 2 razy nową specyfikacją PIERWSZY RAZ W ŻYCIU, po 7 LATACH, nie odstając od reszty stawki:
"ehh no nie wiem, to tylko testy a nie wyścig/kwalifikacje. Nie można nic powiedzieć".

(°
@the_white_crystal: Mam nadzieję że jak będzie wiadomo że Kubica będzie jeździł to ktoś z naszych dziennikarzy będzie spisywał czasy, łącznie z sektorami, tak jak robił to Karpow w Abu Dhabi. Gdyby nie jego notatki, nie wiadomo na ile wiarygodne, to nigdy by nie było dyskusji kto o ile był szybszy. Miał facet nosa by wszystko spisywać. :)
@the_white_crystal: pewnie tak będzie, ale imo trzeba się z tym pogodzić i w ogóle nie trzeba się przejmować, bo cały management Williamsa siedzi w kieszeni sponsorów, i nawet jakby Kubica dokonywał z tym bolidem cudów, nic się w tej kwestii nie zmieni.

Uważam że jedyna szansa dla Kubicy na jazdę w tym sezonie to wejście za Sirotkina po całej serii koszmarnych fuck-upów, których od pewnego momentu nie będzie już się dało