Wpis z mikrobloga

@Ja_nusz: Z większością się zgadzam, ale co do ostatniej sytuacji z Adurizem, to zupełnie bym się nie wahał i wyrzucił Aduriza z boiska po tym zagraniu, to jeszcze większe chamstwo niż nadmierna celebrowanie tego przez Francuza.
Co nie zmienia faktu, że Umtiti to jeden z najlepszych stoperów na świecie, kto ogląda mecze Barcy to doskonale o tym wie, i Barca zrobiła złoty deal kupując go za takie śmieszne pieniądze
  • Odpowiedz
@person1: tak, zgodzę się z tym że dobry transfer ale nie ma już takich piłkarzy jak Puyol czy Raul którzy nie pajacowali a grali i nie raz ukracali takie pajacowanie u innych z drużyny. Mi strasznie trudno jednak oceniać dzisiejszą Barce, bo wyjąć Messiego i zdaję mi się że nic z nich nie zostanie, mimo dobrych zawodników bez Messiego to to nie będzie działać tak jak działa.
  • Odpowiedz
@krissq2502: ogólnie gdyby tam był Puyol to pewnie podniósłby Umtitiego z murawy, a potem z----ł przed tysiącami ludzi. Puyol to był mistrz, pełen szacun do niego.

Co do symulek no to niestety, Umtiti pajacuje, kiedyś pajacował Suarez, teraz może Umtiti mu pozazdrościł.

edit: a wystarczyłoby po meczu dawać za symulki zawieszenia na kolejne mecze i wszyscy staliby na nogach twardo jak Messi ;)
  • Odpowiedz
@Ja_nusz Nie rozumiem o co chodzi autorowi, manipuluje z Adurizem i wydaje mi się, że w sytuacji z Higuainem też mógł być trafiony w okolice krtani i tworzy jakiś 50 sekundowy filmik, który można zrobić prawie z każdym piłkarzem, nie wiem chce mu poprzez to umniejszyć?
  • Odpowiedz
@Marseloo Serio masz jakiś problem ze sobą. Ostatnio zadałem ci kilka pytań, oczywiście nie odpowiedziałeś tylko uciekłeś do nory. Teraz mówisz o jakichś argumentach, napisałem, że Umtiti został uderzony przez Aduriza - co jest prawdą, Umtiti przez Higuaina też został uderzony - co jest prawdą, choć napisałem że wydaje mi się czyli bez odpowiedniej powtórki nie mogę tego zweryfikować. Jesteś jakiś niepoważny, serio koleś XD
  • Odpowiedz
@Marseloo Gdy pytam czy Umtiti uderzył Aduriza to uciekasz od odpowiedzi, a później piszesz mi że wymyślam abstrakcyjny komentarz. Umiesz czytać? A Ty "następny argument na poziomie" ja p------e XD
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: No jasne przecież tam byłeś i widziałeś xD Mam Cię na czarno od dawna więc, widocznie nie widziałem, że piszesz znowu te żenujące wypowiedzi. Więc po pierwsze- widocznie ty musisz wyjść z nory i nauczyć się czytać, bo nigdzie, powtarzam NIGDZIE nie napisałem, że Aduriz nie uderzył Umtitiego. Dopowiadasz sobie co chcesz i sam jeszcze sobie odpowiadasz na to xD To już zahacza o schizofrenię. Po drugie w sytuacji
Marseloo - @tomekwykopuje: No jasne przecież tam byłeś i widziałeś xD Mam Cię na czar...
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje:
Ja Ci piszę, żebyś spojrzał na symulki, nie jedną czy dwie akcje i się do tego odniósł, a ty już z kijem w dupie mi odpowiadasz czy chcę Ci powiedzieć, że Aduriz nie uderzył Umtitiego. ()
Zobacz jak ludzie reagują na te bzdury, które wypisujesz, wystarczy, że przejrzysz swoją pierwszą stronę mirkoblogu. Dodaj jeszcze parę XDDDD i skończ się już kompromitować.
Żyj sobie w swoim
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Jak jesteś zachwycony symulkami to nie mam pytań. Dorośnij, zacznij analizować, wypowiadać się obiektywnie. Ja nie mam problemu stwierdzić, że Real zachował się źle, czy ktoś faulował, czy symulował, a ty w każdej sytuacji ślepo bronisz Barcy.

kłamstwo «twierdzenie niezgodne z rzeczywistością, mające wprowadzić kogoś w błąd»
  • Odpowiedz