Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się dzisiaj, że onet zamyka całkowicie swój dział z blogami. Trochę smutłam, bo mam na blog.onet ze 4 blogi. Jako gówniak bardzo dużo pisałam opowiadań. Miałam dużo koleżanek, które też pisały. Były to fanficki i ogólnie inne historie wymyślone. Lubiłam pisać coś z gatunku fantasy, więc były smoki, miecze i zamki.

Przeglądam teraz te blogi i są tam wpisy z 2009 i trochę feelsy mam, że już kompletnie nic nie piszę. Ostatni raz kiedy coś napisałam było z 4 lata temu. Smutno w #!$%@?, ale już chyba nie potrafię tego robić.
A za parę dni jak onet zamknie blogi to wszystko pójdzie w piździec. Trochę szkoda, ale trudno.

Chciałabym kiedyś wrócić do pisania ;C póki co zajmuję się copywritingiem, bo jakoś całkowicie zrezygnować z tego chyba nie umiem. Ale tęsknie za opowiadaniami, historiami, kilkadziesiąt stron zapisanych w wordzie, walające sie kartki papieru po pokoju. Ale tego chyba już serio nie potrafię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #smuteczek #feels
  • 11
Wiesz, że skoro wtedy potrafiłaś, to teraz też potrafisz. Po prostu się blokujesz. Może nawet boisz, że to już nie będzie smakowało, jak wtedy. Pewnie nie, ale będzie bardzo podobne, uwierz :)