Wpis z mikrobloga

Jako, że nie wierzę w handicap to zrobię mały test dzisiaj/jutro. Zrobię brązowy/srebrny skład z SIF Messim na N lub ŚPO i zagram kilka meczów, później to samo ze złotym składem, mogę to streamować na yt czy twitch i później wyciąć jakieś wylewy i zrobić z tego film. Plusować pierwszy komentarz żeby być wołanym na strama.
#fut #fifa #fifa18
  • 18
  • Odpowiedz
@IceGoral: czy jest, czy nie ma handikap, to kilka meczów, to jest tak mało, że ciężko na tej podstawie wyciągnąć winsoki. Zrób jeden brązowy skład Messim i zagraj nim 40 meczów w LW, a potem złotym składem 40 meczów i porównaj wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@IceGoral: @arko123: Jeżeli nie wierzysz w handicap, zacznij sprawdzać swoje statystyki po każdym meczu. Celne podania, celne strzały u konkretnych zawodników itp - u mnie w normalnym meczu na 30 podań Costa który gra na rozegraniu celnych ma 25-26, Aguero na szpicy ze strzałami różnie - ale przeważnie celne oscylują w okolicach 90-100%. Przed chwilą grałem mecz z gościem który miał skład za 80k góra, i kilka zawodników na niepełnym
  • Odpowiedz
@cincin27 @arko123 @robertx: statystyki po każdym meczu u screeny składów przeciwnika mogę robić. Mogę też zagrać z ludźmi z wykopu po 1 meczu na każdy skład. Wtedy można lepiej też porównać. Dzisiaj po 17 usiądę do fify i zobacze jak z coinsami stoje i zbuduje coś na streamie może. Będę wołać.
  • Odpowiedz
@IceGoral przecież w online sezonach dobiera wg ratingu zespołu, wybiegnij ze składem 91 w 10 lidze, 90% meczy będzie vs ikony, toty, a wybiegnij z drużyną 75ovr, na 273 mecze nie dostałem przeciwnika z ovr wyższym niż 84,nawet w 1 lidze, wyjątkiem są odd godziny jak 2-4 w nocy Musiałbyś grać wl W sezonach takie drużyny w ligach 8-10 to były norma jak miałem ovr 88+
  • Odpowiedz
@IceGoral: Zagrałem sobie w SB (poziom legendarny) składem z ekstraklasy na poziomie śr. 71, zagrałem na skład ze średnią 87, wygrałem 2:1, ogólnie nie było dużego zagrożenia :)
  • Odpowiedz
@IceGoral: To ze jest handicup to dla mnie pewne, kiedy sie odpala, jak dziala to juz bardziej skomplikowane. Moja teoria jest taka, ze jest handicup powiazany zarowno z winstreakiem (przegrales 2-3 mecze wiec grac bedzie Cie faworyzowala zebys sie nie zniechecil) jak i podczas meczu, w zaleznosci jak sie mecz uklada to gra bedzie dazyla do jak najwiekszych emocji, odrobienie strat, gole w 45 i 90 minucie, kick off gole. Podejrzewam,
  • Odpowiedz
  • 0
@IceGoral jak PC to mogę Ci pomóc, żebyś miał porównanie. Wyjdziesz na mnie Messim z brązowym składem i jakimś swoim dobrym i zobaczymy jak to będzie
  • Odpowiedz
@IceGoral: A ja uważam ze Handicup już jest stosowany w starych fifach np. Jeśli mecz był w miarę wyrównany ale jednej stronie uda się zdobyć prowadzenie w meczu to na bank przegrywająca drużyna w czasie doliczonym (albo chwilę przed nim) musi mieć czystą szansę na zdobycie gola. W kazdej fifie do przodu to widziałem i mówiłem kumplom ale oni mi nie wierzą. :)
  • Odpowiedz