Wpis z mikrobloga

@BoaKusiciel: Ale jądro też tylko 10.
Ja mam zazwyczaj ekran około 30%, jądro dużo niżej.

Spójrz tak - dwa największe pożeracze biorą TYLKO 20% baterii, to oznacza że inne, drobne wątki muszą pożerać 80%.

To powinno skutkować bardzo długim życiem baterii.
Ale z drugiej strony oznacza to że masz uruchomione bardzo dużo różnych usług. I sama ich obsługa absorbuje jądro systemu.

Błędy w aplikacjach, które drenują baterię pokazują najczesciej jądro >30%
Teraz są tylko 4h i 30% baterii pozostało.


@BoaKusiciel: może to wina aktualizacji z poprawkami zabezpieczeń na styczeń? Chyba coś słabiej ta bateria trzyma, mam wrażenie, że soft z poprawkami na sierpień trzymał lepiej. Potestuję jeszcze kilka dni, zrobię format i jak będzie tak samo wrócę do starszego softu.
@dajpandolara mam s7 płaskiego i od ostatniej aktualizacji sot spadł z 5-7h do 3-4... W kwietniu ma być oreo.. Ciekawe.. Bo podobno oreo ma być dobrze zrobiony pod względem baterii.. :/
@kupyn: hmm, u mnie chyba jest ok, ładuję swojego Edge co 2 - 3 dni. W którąś sobotę muszę używać telefonu zamiast lapopta, bo na sofcie z poprawkami na sierpień miałem 9h SoT i wynik był powtarzalny. Obecnie mam na poprawki na styczeń, na luty jeszcze nie instalowałem. Zawsze można wgrać Odinem starszą wersję softu o ile Samsung niczego nie poblokował.
@dajpandolara mi się wydaje że może być to wina tego, że od roku od kiedy mam s7 zawsze się aktualizował automatycznie a ani razu nie robiłem formata po tych aktualizacjach.. Oczywiście od początku był już 7.0 ale mimo tego coś jest nie tak.. Nawet w trybie oszczędzania energii żre jak szalony...