Wpis z mikrobloga

@nacpanazielonka: @ludzik: bulwa jak robicie z igły widły to ja pierdzielę, normalnie narzekanie na wszystko.
Jak ktoś idzie pracować do banku to zdaje sobie sprawę ze stroju, ubranie sukienki to naprawdę dramat, w dobrym sklepie są rozmiary na każdego, koszule mają różne fasony i nawet na małych cyckach mogą się rozchodzić, wystarczy mieć guzik wyżej, albo znaleźć inny fason, ewentualnie założyć koszulkę pod spód, chociaż kupienie koszuli która tak się
Zgodnie ze starym dobrym powiedzeniem- nie chcieć, to gorzej niż nie móc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ludzik ooo, tego nie znałam, a to bardzo trafne :D
Zapożyczam do stałego repertuaru powiedzonek, kiedy już słów brak na niektóre rzeczy :D
@ludzik ja pracuje z samymi babami i czasem ilość klapek na oczach mnie przeraża. Ludzie przestają myśleć i się rozwijać tylko cisną utarte schematy od 40 lat i chwała i cześć bo tak było od zawsze. To już przynajmniej w biedronce czasem coś wymyślą i ulożą inaczej półki. :P
@parasolki: trzeci rok z rzędu próbuję znaleźć sukienkę która będzie na mnie dobrze wyglądać i nie znalazłam nic. Proszę bardzo, możesz mi udowodnić że dobra na mnie sukienka istnieje, będę ci wielce wdzięczna.

A, fyi - rozchodzi się na mnie każda koszula w każdym sklepie. A jak się nie rozchodzi, to znaczy że na brzuchu wisi jak namiot. Ale jasne, wystarczy przymierzyć inną. XD

Zaprawdę, powiadam wam, nie zrozumie problemów dużych