Wpis z mikrobloga

Dobra!

Bo mnie k**a strzeli. Wypozyczalem auto nie raz i nie dwa. W sumie przynajmniej kilka razy do roku.
Czy makarony sa jakies jebniete czy ja cos robie zle?

24.02.2018 - 27.02.2018 CAG

Zwyzki za wiek nie ma, bo mocno ponad 30 lvl.

Przejrzalem milion stron i co mnie boli:

- Te mendy chca za jeden (!) fotelik od 100-200 zeta . A potrzebuje 2.
- Wszedzie po 800-2000 EUR kaucji. Chyba ich podupcylo zdrowo.

narazie klikniete jakis "zapychacz" przez strone budgeta.

Ktos moze cos polecic?

@Serv_HVAC @Wychwalany @tarasino

Linki jakies? Cos?

Wszystkie strony-agregatory milcza o kaucji lub/i o koszcie fotelikow.

Dochodzi,ze wynajem z najlepszym ubezpieczeniem 250 zeta a foteliki nastepne 300.
Gdzie na Malcie, Kanarach itd zwykle dawali za darmo lub symboliczna oplata.

#podrozujzwykopem #tanieloty #sardynia #wlochy
  • 40
  • Odpowiedz
Gdzie na Malcie, Kanarach itd zwykle dawali za darmo lub symboliczna oplata.


@bigger: samochody w Hiszpanii należą do najtańszych, natomiast greckie i włoskie wyspy już nie bardzo
  • Odpowiedz
@xaoc: @Wychwalany:
ogólnie z fotelikami to nie ma szału nigdzie nie znajdziesz "gratis".
autoeurope:

Child Seats: EUR 14.64, per day (maximum EUR 102.50), VAT included, paid locally.

economycarrentals: 200
  • Odpowiedz
dlaczego tak Ci zależy na braku kaucji ?


@tarasino: w małych lokalnych wypozyczalniach to norma ze nie ma kaucji. Zauwazylem ze tylko miedzynarodowe sieciowki biora kaucje. I czesto na tym naciagaja, bo nie oddaja jej w pelni z byle jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: ale małej lokalnej nie zarezerwujesz przez internet więc do samego przyjazdu nie wiesz ile będziesz musiał zapłacić za wynajem. Nie widziałem też nigdzie w lokalnych wypożyczalniach cen rzędu 3 EUR / dzień jak to bywa w sieciówkach na kontynencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarasino: zarezerwujesz, tylko trzeba sie naszukac. Placisz na miejscu gotowka, full ubezpieczenie i o nic sie nie martwisz. A o sieciowkach znajdziesz wiecej informacji, że oszukali, niż że mieli promocje na 3EUR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rezerwacja w lokalnej to nie system internetowy do przeklikania tylko wymiana kilku meili
  • Odpowiedz