Wpis z mikrobloga

Dobra!

Bo mnie k**a strzeli. Wypozyczalem auto nie raz i nie dwa. W sumie przynajmniej kilka razy do roku.
Czy makarony sa jakies jebniete czy ja cos robie zle?

24.02.2018 - 27.02.2018 CAG

Zwyzki za wiek nie ma, bo mocno ponad 30 lvl.

Przejrzalem milion stron i co mnie boli:

- Te mendy chca za jeden (!) fotelik od 100-200 zeta . A potrzebuje 2.
- Wszedzie po 800-2000 EUR kaucji. Chyba ich podupcylo zdrowo.

narazie klikniete jakis "zapychacz" przez strone budgeta.

Ktos moze cos polecic?

@Serv_HVAC @Wychwalany @tarasino

Linki jakies? Cos?

Wszystkie strony-agregatory milcza o kaucji lub/i o koszcie fotelikow.

Dochodzi,ze wynajem z najlepszym ubezpieczeniem 250 zeta a foteliki nastepne 300.
Gdzie na Malcie, Kanarach itd zwykle dawali za darmo lub symboliczna oplata.

#podrozujzwykopem #tanieloty #sardynia #wlochy
  • 40
Gdzie na Malcie, Kanarach itd zwykle dawali za darmo lub symboliczna oplata.


@bigger: samochody w Hiszpanii należą do najtańszych, natomiast greckie i włoskie wyspy już nie bardzo
@xaoc: @Wychwalany:
ogólnie z fotelikami to nie ma szału nigdzie nie znajdziesz "gratis".
autoeurope:

Child Seats: EUR 14.64, per day (maximum EUR 102.50), VAT included, paid locally.

economycarrentals: 200 PLN za cały okres

nie mam dzieci, więc nigdy nie szukałem oferty z fotelikami a co do kaucji to niestety jej nie unikniesz. Im tańszy samochód tym wyższa kaucja
Chyba że kupisz pełne ubezpieczenie za około 25EUR za dzień ale domyślam
dlaczego tak Ci zależy na braku kaucji ?


@tarasino: w małych lokalnych wypozyczalniach to norma ze nie ma kaucji. Zauwazylem ze tylko miedzynarodowe sieciowki biora kaucje. I czesto na tym naciagaja, bo nie oddaja jej w pelni z byle jakiego powodu.
@Wychwalany: ale małej lokalnej nie zarezerwujesz przez internet więc do samego przyjazdu nie wiesz ile będziesz musiał zapłacić za wynajem. Nie widziałem też nigdzie w lokalnych wypożyczalniach cen rzędu 3 EUR / dzień jak to bywa w sieciówkach na kontynencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tarasino: zarezerwujesz, tylko trzeba sie naszukac. Placisz na miejscu gotowka, full ubezpieczenie i o nic sie nie martwisz. A o sieciowkach znajdziesz wiecej informacji, że oszukali, niż że mieli promocje na 3EUR ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rezerwacja w lokalnej to nie system internetowy do przeklikania tylko wymiana kilku meili