Wpis z mikrobloga

#konsole #ps4 #xboxone

Nie mogę się zdecydować - nie ma żadnej strony gdzie jest rzetelnie i ładnie wszystko opisane dla laika. bo nigdy nie miałem konsoli..

Co byś wybrał PS4 czy xbox s i bardzo bym prosił jakiś komentarz dlaczego, na pewno o czymś jeszcze nie wiem i może to mieć znaczenie..

PS4 czy Xbox S

  • PS4 64.2% (95)
  • XBOX S 29.1% (43)
  • inne 6.8% (10)

Oddanych głosów: 148

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r5678: Nowe pady do iksa te w pudełku z ones mają wejście na słuchawki. Z mapowaniem klawiszy jest różnie, zależy od gry. Zazwyczaj jest kilka wersji sterowania, ale nie ma dowolności w przypisaniu. Systemowo można ponoć zmieniać mapowanie przycisków w xboxie przy pomocy opcji ułatwienia dostępu, ale nie wiem na ile bo się tym nie bawiłem.
  • Odpowiedz
@r5678: witamy w rodzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też kiedyś wolałem xklocka przez pady, 360 mnie po prostu r------ł tym jaki jest idealny. A dualshocki 3 to j----a porażka. Lekkie, papierowe, małe g---o.

Ale dualshock 4 robi robotę, do pozycji gałek się łatwiej przyzwyczaić niż do kruchości DS 3. No i jak już tę barierę przeskoczyłem to PS ma więcej zalet.
  • Odpowiedz
@iAmTS: @OlejekErotyczny:
To będzie moja pierwsza konsola... zawsze byłem zwolennikiem PCetów, ale w obecnej sytuacji na rynku składnie PC-eta jest kompletnie nieopłacalne.

Poza tym konsolę raczej w miarę trzymają cenę i sprzedając po latach też coś wezmę, a nie jakieś grosze, jak np w przypadku cześci PC, które nie dość że przestają być co kolwiek wartę to nikt z reguły nie chce już tego kupować.
  • Odpowiedz