Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow
Mąż koleżanki, nazwijmy go Tomek, miał na karcie debetowej zdjęcie papieża z tym ohydnym żółtym filtrem.
Czy domyślacie się jaki miał do niej PIN? Domyślacie się.
Czy wiecie kto jeszcze się domyślił? "Znalazca" portfela Tomka.
Tomek zabalował pewnego piątku, a brak portfela zauważył w niedzielę przed wyjazdem na zakupy. Zanim Tomek zablokował kartę, zostało przy jej użyciu wypłacone z bankomatu 2,5 tysiąca złotych, trochę ponad jego miesięczną pensję.

Inb4 biskup Urban, ale w całej historii najbardziej zaskoczył mnie fakt, że dorosłego, żonatego mężczyznę bawią niewybredne żarty z papieża. Mimo wszystko szkoda mi go, finału historii jeszcze nie ma.
  • 102
  • Odpowiedz
ale w całej historii najbardziej zaskoczył mnie fakt, że dorosłego, żonatego mężczyznę bawią niewybredne żarty z papieża.


@netto: Mało co mnie żenuje tak jak tego typu teksty.
  • Odpowiedz
@netto: nie zesrajcie sie czasem z tej powagi bo już przecież dorosły, żonaty, no jak to tak może sobie śmieszkować z papaja, olaboga jak on mógł XD
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie produkuj się, takie wyobrażenie mają najczęściej ludzie, którzy nigdy w związku małżeńskim nie byli albo wpadli z karynką/sebkiem i mieli złe doświadczenia. Smutne, że ludzie sobie to wkręcają ale co zrobisz, nic nie zrobisz
  • Odpowiedz