Wpis z mikrobloga

To całe #programowanie to niezła ściema. Szukam pierwszej pracy, czegoś, żeby się zaczepić. Prywatnie poświęciłem trochę czasu, poznałem PHP, jQuery, MySQL. Byłem już chyba na dwunastu rozmowach i za każdym razem ta sama gadka, że może by i zatrudnili, ale za połowę oczekiwanej kwoty. Wiem, że nie od razu zarabia się jak #programista15k, ale proponowanie osobie znającej kilka języków i technologii czterech tysięcy za etat uważam, za nieporozumienie i brak szacunku. Ojciec na durnej budowie zarabia wiecej. A niby taka piękna branża. #zalesie #oszukujo
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam pierwszej pracy

Prywatnie poświęciłem trochę czasu, poznałem PHP, jQuery, MySQL

proponowanie osobie znającej kilka języków i technologii czterech tysięcy za etat uważam, za nieporozumienie


@teddybear69: XDDD na pewno jesteś świetnym specjalista XDD
  • Odpowiedz
@teddybear69: Dobry bajt milordzie :)
To, ze poświęciłeś trochę czasu na tego PHP, to nie znaczy jeszcze, że umiesz programować.
Plus, przykro mi, ale czasy, gdzie zatrudniali juniorów z marszu już mineły.
  • Odpowiedz
  • 4
@filip_k @Blitzkrung co tu oceniać, albo się zna technologie, albo nie. Junior od seniora różni się tak naprawdę tylko cyferka gdy chwali się latami doświadczenia. No i jak się okazuje takze tym, że juniora można chcieć zatrudnić za grosze
  • Odpowiedz
@teddybear69: To albo bajt, albo nie wiem xD Obecnie jak jesteś samoukiem bez studiów to zaczynasz od 2,5k i nie prosisz o więcej. Czemu? Bo Twój pracodawca przez najbliższe 3 miesiące będzie dokładał do interesu ucząc Cię i nie przyniesiesz mu żadnego zysku. To co Ty robisz tydzień, Mid robi w dzień. Traktują Cię jako inwestycję, dopiero po tych 3 miesiącach zaczniesz ogarniać i zarabiać na siebie i firmę. A
  • Odpowiedz