Wpis z mikrobloga

  • 2
@Kempes Ten wpis jest bez sensu bo gdyby ktoś zamierzał nie sprzedawać to wycofał by z oferty.
To nie jest nijak analogiczne do aptek, bo apteki mają wynikający z przepisów obowiązek zaopatrywania we wszystkie leki.
  • Odpowiedz
jeżeli naziol tylko krzyczy, ale nie narusza aksjomatu nieagresii to nie widzę problemu.


@TheSjz3: Wiesz, że jest coś takiego jak agresja niefizyczna? Plus gadanie o aksjomatach nieagresji... mówimy o normalnym świecie a nie fantazji libertarianistów.
  • Odpowiedz
Właśnie i tutaj mamy paradoks wolności, bo albo zabieramy wolność sprzedawcy (co, kiedy i komu może sprzedawać, nie może odmówić) lub osobie kupującej, której ogranicza się wtedy dostęp do towarów i usług. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheJaster: Nie ma "wolności do"
Jan0l - > Właśnie i tutaj mamy paradoks wolności, bo albo zabieramy wolność sprzedawc...
  • Odpowiedz
  • 4
@Kempes weź się Mirku nie spinaj że twój mem jest beznadziejny i nie ma żadne sensu.
Atakujesz każdego kto ci mówi że WIELKI post nie polega na odmówieniu sobie pączka.
Jest taka fajna zasada która jest bardzo mądra
"Jak się nie znasz to się nie odzywaj"
Każdy wierzący sam wybiera swoją pokutę (np.W tygodniu wejdę na mszę a nie tylko w niedzielę by somsiad widział,czy post od mięsa...po prostu każdy se wybiera to co chce).
Odniesienie do pączków jest beznadziejne bo właśnie wcinam se takiego jednego ( ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thesc Kur.. mać. Tag #heheszki użyty ale nie, wszyscy już są ekspertami od postu. To tylko #heheszki więc nie warto brać wszystkie na poważnie. Jak będę chciał na poważnie pogadać i np. błędach w biblii jak choćby błąd z tłumaczeniem przejścia przez może czerwone to nie będzie tagu #heheszki
Widać jak gimbowierzący mają spinę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thesc Jesteś następnym mondralą, który czepia się wpisu z tagiem #heheszki Sam tag już powinien wam gimbowieezący uświadomić że nie wszystko w nim jest na poważnie.
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Jeżeli to prywaciarze to wątpię żeby odmówili, to są ludzie i chcą zarobić, jest spora konkurencja, muszą walczyć o klienta, gorzej jak ktoś ma monopol na daną usługę czy towar. Jeżeli któryś z nich odmówiłyby mi sprzedaży towaru czy usługi to poszedłbym do kogoś innego, ale serio wątpię w to żeby którykolwiek z nich mi odmówił.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kempes więc tobie gimboteisto powinno uświadomić że to chyba nienormalne wyzywać innych z powodu wiary...no ale katoli to se można obrażać ile wlezie co nie ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thesc Ale to mnie zaczęto od gimboateistow wyzywać jako pierwszego. Ja na temat wiary mogę spoko pogadać bo każda religia to rak.
  • Odpowiedz