Wpis z mikrobloga

I TO JEST RZUT JAKIEGO OCZEKUJE
I TO JEST RZUT PO KTÓRYM MOJE COTTONWORLDY NADAJĄ SIĘ TYLKO DO WYMIANY

-The Brian Jonestown Massacre czyli meh bo nigdy mnie nie jarali ale pewnie zajrze jak będzie coś gorszego w trakcie
-Jon Hopkins Live już obstawiałem z @kwiatencja ze będzie na Tauronie a tutaj ładny steal. To jest ten poziom artystów którzy sa za słabi na heada ale genialni na bycie mocnym punktem innych scen, jak będzie podobny set do tego z FreeForma z 2014 to ochrystepanie będzie szots
-Moses Sumney czyli album który lekko niedoceniam z 2017 ale własnie takich ogłoszen z dobrymi płytami z ubiegłego roku oczekujemy, brawo Arczi
-The Como Mamas czyli coś nowego do poznania ;3
-Hańba! czyli dzieki Rojas, nie musze wydawac na ich koncert we Wrocku i mam inny pomysł na inny wystep w kraju ;3
-Coals bo się śmiałem z Kwiatencja ze po co isc solo jak i tak będą na każdym feście w kraju xD No i się sprawdza
-Furia... no nie powiem, idealne ogłoszenie dla innych zeby isć na piwko innym żeby się odlać a innym żeby #!$%@?ć głową. Ja będe chyba w trzeciej grupie ;v

Po dzisiaj powiem jedno, ARCZI ROBISZ TO DOBRZE JESTEM TERAZ DUMNY I BEDZIE PRZECA LEPIEJ, JO?

Jon Hopkins - Collider
#offfestival #muzyka #zimniokpoleca #jonhopkins
A.....h - I TO JEST RZUT JAKIEGO OCZEKUJE
I TO JEST RZUT PO KTÓRYM MOJE COTTONWORLDY...
  • 2