Wpis z mikrobloga

Po 5 intensywnych sezonach na desce chciałbym kupić w końcu coś swojego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szukam całego zestawu do około 2000-2200 zł. Długość deski max 160 cm, rozmiar buta to 42/43. Raczej all Mountain i chciałbym zacząć więcej na snowparku się bawić.
#snowboard
  • 9
@Kosiak: stronka thegoodride.com ma bardzo dokładne i przejrzyste recenzje desek, wiązań, butów i czego tam chcesz, ja ze swojej strony polecam bardzo deskę, na której aktualnie jeżdżę

https://thegoodride.com/snowboard-reviews/rossignol-one-magtek-2010-2017-snowboard-review/

Niezłe noszenie nawet w metrowym puchu, całkiem niezły pop no i morderca wszystkiego co wyratrakowane, niesamowicie trzyma krawędzie. Nie jibbuje więc się nie wypowiem, ale polecieć można wysoko i daleko bez większego problemu.
@varsaviak: Gdzie kupileś te deseczke? Jak wrazenia? Deska bardziej do zabawy czy agresywnej jazdy?
Pytam bo akurat szukam dobrej deski frreeride, cos jak burton custom x, czy voelk coal/race
@tomek1x1: deskę kupiłem w Kanadzie, z racji tego, że tu jeżdżę. Tak jak pisałem wcześniej, deska zdecydowanie warta swojej ceny (ale zapłaciłem prawie 3x taniej niż w Polsce). Cały sezon męczyłem ją freeride'owo - spisała się na medal. Pop w parku mógłby być nieco większy, ale nie można mieć wszystkiego. Bardzo zwrotna i łatwa w kontroli w każdych warunkach. A ciętymi śmigam na leżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°