Wpis z mikrobloga

@BajerOp: a coś bardziej związanego z sprzedażą? Żeby dawało na myśl, że zajmowałem sie też kwestiami związanymi z nią, marketing, promocje itd, a nie tylko księgowość i biznes?

@Alicjas45: Na t się rozjeżdża... musiała firma mieć taką długą nzwę, chyba jednak trzeba będzie podrasować trochę layout, marginesy itd
@cat_skeleton: No fakt może i się nie rozjeżdża... ale przy darmowym PowerPoincie rozjeżdża sie przy eksporcie. A ten od Microsoftu mi nie pójdzie na tym gównokompie, cybaże bym miał office 2000 albo 2003.

Wersja online nie pójdzie tym bardziej, a poza tym w wersji online wszystko sie rozjeżdża.
@nickszalinski: Jakim eksporcie? Zrób templatkę na nowo powiedzmy w LibreOffice Impress i potem będziesz modyfikował według potrzeb. Nie zajmie Ci to więcej jak 1 godzinę. Jeśli to nie jest branża artystyczna, to naprawdę nie ma co się wysilać. Już lepiej wydać pieniądze na dobrą sesję z porządnym zdjęciem, niż się pitolić z jakimiś ramkami/cieniowaniem/ustalaniem idealnego odcienia koloru. Miałam już milion wersji cv i nie raz się w to bawiłam, ale to