Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 327. Znaczenie 666.
Jest to symbol tego że jesteśmy podłączeni do fizycznej rzeczywistości, która jest oparta o pierwiastku węgla (to nie teoria tylko naukowy fakt).

Atom węgla: 6 protonów, 6 neutronów, 6 elektronów. Trzy szóstki - podstawa życia na naszej planecie.

Jak wiadomo z wcześniejszych wpisów, zostaliśmy "wtrąceni" do fizyczności. Fizyczne życie jest naszym "więzieniem". Zaś nasz prawdziwy "dom" jest ponad fizycznością, w tym tzw. niebie.

:::::::::: 328. Seks.
Podczas seksu występuje wymiana energii, czyli informacji. Zawieramy w sobie cząstkę informacji każdej osoby z którą uprawialiśmy seks. W ten sposób przez posiadanie wielu partnerów seksualnych stajemy się jakby mniej unikalni energetycznie, bardziej "rozrzedzeni energetycznie".

Przez nie traktowanie aktu seksualnego jako czegoś duchowego, a jedynie "zwierzęcy" instynkt, w pewnym sensie zatracamy się w takiej fizycznej niskiej rzeczywistości, przez co trudniej nam osiągnąć tzw. oświecenie (wyższy stan świadomości).

W seksie ważne jest także dopasowanie "energetyczne" partnerów. Osoba o wysokiej "wibracji", czy tez wysokim rozwoju świadomości, może czuć się źle po seksie z osobą o niskiej wibracji.

Czy rozwiązłość seksualna jest dobra czy zła? Jest to kwestia indywidualna. Dla kogoś kto chce się wznosić duchowo rozwiązłość nie służy. Jeśli zaś ktoś nie chce się wznosić, a jedynie doświadczać intensywnych doznań emocjonalnych, to już jego sprawa. Bez osądzania.

Rozwiązłość seksualna jest obecnie szeroko promowana przez ciemne siły. Celów tego jest wiele, głównie chodzi o zakotwiczanie nas właśnie w niskiej fizycznej rzeczywistości, tak abyśmy się nie wznosili duchowo. W ten sposób ciemne siły będą mogły wciąż się nami zabawiać, a my będziemy żyli w nieświadomości, niektórzy w błogiej a niektórzy w nieprzyjemnej.
Dodatkowo przy tzw. "brudnym seksie" bez miłości (czyt. bez dopasowania energetycznego), energia w trakcie wytwarzana jest bezpośrednio pobierana przez ciemne byty.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_5V8GxPhoKlyJJ3sApaS25wK1mUhvBUr1.jpg

Pobierz
  • 13
@denuke: komputer to jest coś co oblicza, ewentualnie projektuje. Niebo, w kontekście POZIOMU egzystencji bardziej mi tu pasuje.

Komputer z kolei pasuje odnieść do Boga/Źródła jako głównego projektanta, jednak to jest poziom znaaacznie wyższy niż poziom naszej duszy, poziomu tego "nieba".

Jest to jednak bardziej skomplikowane. Fizyczny świat nie został stworzony bezpośrednio przez Boga, lecz przez istotę zwaną w naszej mitologii jako Lucyfer. Lucyfer z kolei istnieje w obrębie stworzenia Boga.
damianooo5 - @denuke: komputer to jest coś co oblicza, ewentualnie projektuje. Niebo,...

źródło: comment_LtSSjF6SGAdHmGWttEnD9mbnGFLfOmuw.jpg

Pobierz
@damianooo5: Hej. Wpadłam na Twój tag i zaczęłam googlować tematy związane z channelingiem i tego typu teoriami. To wszystko wydaje się ciekawe, część z tych teorii pokrywa się nawet z moimi przemyśleniami, do których doszłam przez zainteresowanie LD, OOBE i po "kwaśnej" podróży. Teraz przechodzę do meritum - nie zastanawiasz się czasem, czy ludzie którzy praktykują channeling nie są przypadkiem chorzy? Czy twierdzenie, że są "channelerami" nie jest próbą przekonania siebie,
@Zaff: Cześć. Channelingowcy których oglądam są bardzo inteligentnymi, kulturalnymi, mający swoje rodziny ludźmi. Jest też inny typ channelingowców - tacy którzy chcą połechtać swoje ego lub zarobić na naiwnych. Takich łatwo rozpoznać. Osobiście obserwuję 3 według mnie autentycznych channelingowców i to mi wystarczy.

Nie rozumiem użycia channelingu w kontekście choroby. Chorym można być jak się opowiada niestworzone rzeczy "na trzeźwo", a nie w transie channelingowym.

Tak właściwie to prawie KAŻDY może
@Blizz4rd: Z tego co pamiętam to "Super Wszechświat 7", zaznaczony tutaj specjalnie, bo wynika z kontekstu innych tekstów WingMakers, bo jest to miejsce zamieszkiwane przez konkretną rasę. Ale nie dam się zabić, to było z 10 lat temu jak się wgłebiałem w temat ;)
@Blizz4rd: Oj niestety nie pamiętam... Musiałbym zajrzeć do materiałów, ale to już nie w pracbazie. Możesz też poszukać samemu, większość jest przetłumaczonych na język polski. Gdzieś w działach dyskursów filozoficznych, kosmologii. Na pewno nie w wywiadach czy książce.
@globalgsmtm: Tak typowo WingMakers, to tylko Wingmakers i pochodne, jak Lyricus. Nie robili żadnych filmów na YouTube. Z takich szybkich to niektóre wykłady Davida Wilcocka, ale to musisz przez sito brać. Dobrze jest, jeśli masz już jakąś wiedzę z zakresu astrofizyki, kosmologii, religii i podstaw historii. Ewentualnie sprecyzuj co konkretnie cię interesuje to spróbuję przejrzeć moje zapiski w głowie ;)