Wpis z mikrobloga

Najpopularniejsze aplikacje na #ios: Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Snapchat, Messenger
Najpopularniejsze aplikacje na #android: Memory Cleaner, RAM Cleaner, Phone Speeder, ROOT Cleaner, Facebook Lite, Messenger Lite
  • 78
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: A może to po prostu #!$%@? doświadczenia z androidem skłoniły kogoś do zakupu Iphona? Bo ja tak miałem.. od LG po Samsungi S5 i inne mi się wszystkie cięły i #!$%@?ły co po chwila.. to kupiłem ip7 i mam #!$%@? spokój święty, jak jakaś aplikacja się zatnie to trwa to 1sec, od razu ją debuguje i telefon dalej sprawny, IOS jest lepiej napisany i to fakt, parę rzeczy mnie denerwuje
  • Odpowiedz
@Trusky92: Nie pandą, ale można kupić solidne auto za 60-100k. Nie trzeba wydawać 400k na samochód, którym i tak się nie poszaleje na polskich drogach. Więc owszem: "po #!$%@?" Porsche, Mercedes, Ferrari?

Może faktycznie wcześniej nie było alternatyw, ze starej nokii X02 przerzuciłem się od razu na Xiaomi, więc nie wiem.

W każdym razie - teraz już są. Zapłaciłem 600zł za telefon, który robi wszystko, czego potrzebuje przeciętny użytkownik iPhone. 2000zł
  • Odpowiedz
@matiseq: Jak już coś to tylko Greenify pomaga. Reszta aplikacje to spowalniacze i śmiecie. Androidowi wystarczy osiem rdzeni i 2 GB ramu żeby wszystko śmigało. Jak się gra to przynajmniej 3 GB, żeby choć jedna była w ramie, a jak jest 6 GB RAM to już w ogóle bajka, bo wszystko tam siedzi i nie trzeba czekać, i tracić akumulatora. No i te 5 GB pamięci wewnętrznej warto puste zostawić, bo
  • Odpowiedz
Memory Cleaner, RAM Cleaner, Phone Speeder, ROOT Cleaner, Facebook Lite, Messenger Lite


@matiseq: czyszczenie pamięci jest jednym z powodów zamulania tego systemu. W Androidzie po to apki zalegają w RAMie by nie trzeba było ich ładować z pamięci gdy znowu będą potrzebne. Poza tym... porównywanie iPhone'a za 3-4k do gównotelefonu za 0,5k... ehh xD
  • Odpowiedz
@matiseq moim zdaniem Messenger lite jest duzo lepszy i mniej zaśmiecony syfem, zawsze pod koniec dnia mam 30-40% baterii mimo ze ciagle siedze na wypoku, to i tak zwykły facebook potrafi pożreć baterie
  • Odpowiedz
emory Cleaner, RAM Cleaner, Phone Speeder, ROOT Cleaner, Facebook Lite, Messenger Lite


@matiseq: żadnej z wymienionych aplikacji nie mam..

Mam jedną słuchawkę z androidem od ponad roku.. wszystko działa tak jak po wyjęciu z pudełka.. nic nie tnie, nie zacisna. I wcale nie jest to flagowiec.
  • Odpowiedz