Wpis z mikrobloga

@banowiec
@destronafide
Zamawialem 2 razy, białko jak bialko. W promocji cena spoko i smaczne (ja uzywam ciasteczkowej czekolady i czekolady). Shaker teraz od nich dostalem w gratisie bo jakas promocja byla. 400 powinno na luzie starczyc
@banowiec: dlaczego firma krzak, po prostu w polsce nie jest znana, śmiało można z niej zamawiać warto dodać że bulk współpracuje z takimi jak anthony joshua, pod względem cenowym w Polsce najlepiej wychodzi bulkpowders, jeśli chodzi o białko to nie polecam białej czekolady, zbyt słodka
@banowiec same obroty w UK mają większe niż kfd a sprzedają w kilkunastu europejskich krajach i UK. Ponadto w UK są bardziej restykcyjne wymagania do suplementów niż w Polsce
@banowiec: z bulka pycha: truskawka, czekolada karmelowa, ciastka korzenne, malina(jedyne białko które uwielbiam z wodą)
dobre: czekolada miętowa, tort urodzinowy
niesmaczne: beza cytrynowa(bardziej lody cytrynowe), czekolada

No i od @Re-volt masz najniższą cenę
@rindo: tam i tak jest tanio więc raczej nei będę korzystał. Interesują mnie dwa smaki czekolada z miętą którą zachwalasz i banan. Ciekawi mnie jeszcze ta czekolada z miodem edycja limitowana

@re-volt mógłby prosić coś więcej o smakach?
@banowiec: zachwalam czekoladę karmelową(przepyszna jest), czekolada z miętą jest dobra i tyle :) banana niestety ani ja ani żaden z moich znajomych nie próbował więc nie wiem, ale jakiś mirek ostatnio bardzo chwalił