Wpis z mikrobloga

@gacek1197: Teoretycznie racja, ale nie zapominaj że 1,5k w Polsce to często cała wypłata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię różne buty, nie kupuje trampków od chińczyka na targu ale maks co bym dał za buty to 250 i to za jakieś Nike co do których miałbym zaufanie w kwestii jakości wykonania.

Ktoś mi zresztą kiedyś tłumaczył pod tym tagiem że streetwear to niekoniecznie buty po 1,5k, takie
@TheFlash: przeciez ostatnia rzecza o jakiej mowie jest hajp na buty XD wykopki to podludzie ktorzy mysla ze jak wydadza 50 pln na #!$%@? jakosci obuwie ktore sie rozpadnie po dwoch wyjsciach to jest to oszczedne posuniecie XD a wiecej par mam UB niz yeezy ;)
@gacek1197: bo wasze ubrania psują poczucie estetyki przeciętnego człowieka.
idę sobie ulicą w piękny słoneczny poranek, uśmiecham się sam do siebie, GDY WTEM na horyzoncie pojawia się taki jegomość:
https://static.wixstatic.com/media/7029f6_09c35caa29864e4b9446cd4b4e7342ea~mv2.jpg/v1/fill/w_564,h_564/7029f6_09c35caa29864e4b9446cd4b4e7342ea~mv2.jpg
i od razu mina mi rzednie, zaczynam się zastanawiać gdzie i kiedy nasz gatunek popełnił bląd, dlaczego ludzie chcą się obierać w tak nieestetyczny sposób? dlaczego muszę ich mijać na ulicy i (o zgrozo!) jest ich coraz więcej i więcej.
CHCE
Pobierz
źródło: comment_Btgu2WniNjfTgpLljnLX9L1rkUUeb5Zc.jpg
@DROPTABLEusers ty ale wiesz że ludzie mają różne gusta co nie? To że ty chodzisz w polo, spodniach od garnituru i mokasynach czy jakimś garniturze to nie znaczy że ja też tak będę chodzić. Dla mnie ubranie to nie tylko coś co mam na sobie. Dla mnie ubranie to coś czym wyrażam siebie.