Wpis z mikrobloga

wieś jak Rybnik mniej więcej.


@Myszoskocznia: Tyś chyba #!$%@? w Rybniku nie był.

@Suheil-al-Hassan: Tu masz trochę statystyk:
- https://www.wykop.pl/wpis/30004895/co-mysla-mieszkancy-opola-o-opolu-wedlug-ankiety-w/

Opole jest DLA MNIE miastem idealnym do życia. Mieszkałem 2 lata we Wrocławiu, sporo bywałem w Krakowie i w życiu bym się nie zamienił.

Dużo zielenii, łatwo wszędzie się dostać, jako że miasto wojewódzkie, to wszystko co potrzeba jest. W sporadycznych sytuacjach jak czegoś nie ma, to Wrocław i Śląsk
Dużo zielenii


@LooZ: z tym to nie szalej tak.... Najlepiej to widać koło Opola Wschód jak ta zieleń "się zwija"

@Suheil-al-Hassan: świetna komunikacja miejska, w miarę wszystko pod ręką, dosyć spokojnie, w/g mnie to mega miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Draakul: No dziwne, że nie budują estakady, wiaduktów i tuneli między drzewami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież tam są głównie niezadbane samosiejki. W ogóle mi nie żal.

Ile miast ma swój odpowiednik wyspy bolko? Parku nadodrzańskiego? Park na ZWMie? 4/5 kąpieliska naturalne?
@LooZ: np Koło Tesco jak tą wycinkę wytłumaczysz? A co do terenów pod estakadę: Zawsze jak się szło na uczelnie można było na to się popatrzeć, teraz łyso ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyspa Bolko + Park to prawie jeden i ten sam ciąg. Fakt, teren fajnie wykorzystany, tak samo ścieżka nad Odrą do Groszowic(potem na Metalchem można się dostać, ale już w gorszym standardzie jest ścieżka). Na