Wpis z mikrobloga

Czytam właśnie te głośne afery z domniemanymi oszustami podatkowymi w C.H. Ptak i komentarze jakie na tym blogu zamieszczają ludzie to jest masakra jakaś:

czy jest jakiś sposób aby zablokować takie oszczerstwa? może to gdzieś zgłosić do jakiejś administracji czy urzędu? sama prowadzę boksy na ptaku i nie chciałabym aby była z tego afera zaraz podłapie to jakiś gnój z wykop.pl, kwejka czy innego ścieku co to nie ma pojęcia o prawdziwym życiu i zrobi się afera na całą polskę jak z tą villą w zakopanem, ludzie nie rozumieją problemów tylko je roztrząsają i niewinni przy tym cierpią, drodzy państwo zróbmy coś z tym, proszę

usuń to gówno, całe rodziny żyją z tego targowiska, chcesz żeby zagraniczne firmy tylko zarabiały a polakowi nie dasz? niech płacą te wszystkie zary hm i inne giganty, od polaka się #!$%@?

Jak zwykle ktoś musi donosić i psuć! Nie wiesz ile pracy kosztuje handel na takim facebooku i ile ja muszę się narobić zdjęć, wysłać przesyłek i naodpisywać na maile klientek! Ile osób próbuje mnie po drodze oszukać i zwrócić towar i żądać jeszcze zwrotu kosztu wysyłki! Załóż taki biznes i wystawiaj paragon do każdego zamówienia to zobaczysz jak pójdziesz z torbami!

#!$%@?Ł CIE PIES! OD 20 LAT PROWADZĘ HANDEL NA PTAKU, PAMIĘTAM JESZCZE BLASZANE HALE! NIKT SIE NIGDY NIE CZEPIAŁ TAK JAK TERAZ CO CHWILA JEST KONTROLA JAKAŚ #!$%@? TYLKO PIENIADZE WYDUSIĆ Z CZŁOWIEKA! CO CIE #!$%@? BOLI ŻE JA MAM?!

spróbuj #!$%@? napisać o moim stoisku to cie znajde! co za pedał, sam siebie #!$%@? że na czarno robisz i dobrowolnie zapłać ZUS #!$%@? #!$%@?

#!$%@?Ć KONFIDENTÓW! JESTEŚ PRZEGRYWEM ŻYCIOWYM I SIĘ MŚCISZ! ZNASZ ŻYCIE I RUCHANIE JAK ŻYD SOCJALIZM! IDŹ SIĘ POSKARŻ MAMIE ŻE ZA MAŁO CI WYPŁATY PŁACĄ ALBO NIE UMIESZ NIC INNEGO JAK STAĆ JAK KOŁ I SPRZEDAWAĆ TOWAR KTÓRY KTOŚ ZA CIEBIE WYBRAŁ I PRZYWIÓZŁ I TAK CIE #!$%@? BOLI ŻE KTOŚ SIĘ DORABIA? KTO STRACI NA TYM PODATKU TY ?!?? TE #!$%@? Z WIEJSKIEJ MNIEJ DOSTANĄ ALE LUDZIE ŻYJĄ GODNIE A PRZEZ TAKICH KONFIDENTÓW JAK TY WSZYSTKO SZLAG TRAFIA #!$%@? JEDNA

z żoną sprzedaję na ptaku od 98 roku i ciebie pewnie jeszcze na świecie nie było, postawiłem dom i mam niezłe auto a wiesz z aco to wszystko? za cieżką pracę pacanie! nie będę płacił żadnych podatków na darmozjadów takich jak ty politycy czy żule na kuroniówkach!! rozumiesz to głombie? mam swoje marzenia i plany i przez takich jak ty nie zamierzam ich zmienić debilu #!$%@?

Dzisjaj zgłaszam sprawę na policje za publikowanie zdjęć mojej córki bez jej zgody. Dziewczyna dorabia sobie na studia i nie ma dzia łalności ale robi to legalnie NIKOGO NIE OKRADA a to som pomówienia dzisja będzie policja u ciebie szczeniaku!!!!!!!

Stroona dla #!$%@? pozdrawia: https://www.wykop.pl/link/4167323/oszusci-podatkowi-i-nieuczciwa-konkurencja/Będziecie w TV


GRUBO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #afera #januszebiznesu #pieniadze #rzgow #chptak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Intelektualista

usuń to gówno, całe rodziny żyją z tego targowiska, chcesz żeby zagraniczne firmy tylko zarabiały a polakowi nie dasz? niech płacą te wszystkie zary hm i inne giganty, od polaka się #!$%@?


Trudno się z tym nie zgodzić. Korpo w świetle prawa wyprowadzają hajsy na Seszele a drobnym polskim ciułaczą odbierze się chleb.
  • Odpowiedz