Wpis z mikrobloga

i bardzo dobrze że są drogie, bo teraz do kina trzeba chodzić miesiąc po premierze, zeby obejrzeć film w spokoju. Jak pójdziesz od razu to jedyne co słychać to SIOOOOOOOOOOORB i CHRUUUUUUUP CHRUUUUUUUP


@rdy: Ale jak sam zauważyłeś, nie powstrzymuje to ludzi przed kupnem, więc czemu dobrze, że drogie?
  • Odpowiedz
@dog_meat bo przynajmniej polowa bydła nie kupuje żarcia. Reszta pomyliła chlew z kinem. Ja kupuje tylko mała wodę. Potrafię obejrzeć film bez tony żarcia.
  • Odpowiedz
@ogrod87: A masz jakieś podstawy, żeby twierdzić, że ta połowa kupiłaby, gdyby było taniej? Może są tacy wyjątkowi jak Ty i niezależnie od ceny i tak nie jedzą w kinie.
  • Odpowiedz
@dog_meat nie mam. Nie zmienia to faktu, że wkurzają mnie tacy ludzie. Albo z zestawami z mcDonalda. Nie dość, zer słyszysz te ciamkanie, to jeszcze w kinie #!$%@?
  • Odpowiedz
Nie zapomnę jak przyszła rodzinka 2+2 przed odlotem na wakacje w egzotyczne kraje i zamierzali coś zjeść. Zamówili po schabowym, matka jakieś ciasto na deser a stary browara. Rachunek wyszedł 220zl. Mina ojca rodziny gdzie gotówka na tydzień pobytu zostaje na lotnisku jeszcze przed odlotem bezcenna ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@gottie: 220zł za obiad dla 4 osób, do tego deser i piwo? Tanio na tym lotnisku. Serio.
  • Odpowiedz
Rachunek wyszedł 220zl. Mina ojca rodziny gdzie gotówka na tydzień pobytu


@gottie: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 220 zł gotówką na tydzień w egzotycznym kraju
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedz
@ogrod87: nie rozumiem oburzenia, narzekasz wprost na ludzi, którzy kupują jedzenie i picie w kinie - które to sprzedaje te rzeczy. Więc o co chodzi? kino z tego ma zysk, jeżeli chcesz obejrzeć film w spokoju to obejrzyj w domu. Albo idź na godzinę gdy jest mało ludzi. Może jesteś człowiekiem starej daty, albo dzieckiem z adhd, że wszystko Cię rozprasza i nie możesz sie skupić bo ktoś 10 krzeseł dalej
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz kino jest po to aby obejrzeć film do tego filmu jest również ścieżka dźwiękowa, ciężko się naprawdę skupić na dźwięku jeśli co chwilę jakiś seba czy karyna trzeszczą, chrupią, siorbają.
Chyba że się chodzi na filmy pokroju pitbulla czy botoksu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz ogólnie mowię. Mam unlimited. Ale na weekendy w cinema city filmy 3d chodzą po 30 zł. W ty widzę uparcie bronisz bydła, które nie może wytrzymać bez żarcia. Muzyka i dźwięk jest ważne w każdym filmie, zwłaszcza, jak idziesz na coś ambitniejszego, niż polskie komedie.
  • Odpowiedz