Wpis z mikrobloga

#pozwolenienabron #strzelectwo #alewstyd

Kurła, ale wstyd mireczki xD

Dzisiaj byłem pierwszy raz na zawodach strzeleckich, żeby zobaczyć co i jak i wyrobić starty przed złożeniem wniosku do WPA (a to będzie pewnie za jakieś 1-2 miesiące, bo podobno PZSS jeśli chodzi o licencje to dopiero połowę grudnia obrobił, a ja składałem wniosek dopiero nieco ponad tydzień temu).

Wziąłem sobie Psp20d, Pcz20d i Karabin Wojskowy 100m. O ile boczny i karabin poszły mi jako tako (tzn wszystko w tarczy, a dla mnie to już sukces xD) tak PCZ to "ooo kurła". Strzelałem z Walthera P99, jedna ręka, 25 metrów - na 25 strzałów (20 ocenianych + 5 próbnych) w tarczy miałem całe... 6 dziurek - zabłysnąłem jak neon w burdelu xD

Ktoś jest mnie w stanie przebić w byciu #!$%@? sportowcem na strzelnicy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Pobierz M4lutki - #pozwolenienabron #strzelectwo #alewstyd 

Kurła, ale wstyd mireczki xD
...
źródło: comment_HcbqiZlffZJ4EIUgbPFT3dlLEjMkezoV.gif
  • 13
@MercedesBenizPolska: Nie twierdzę, że to wina P99... jestem praktycznie pewien, że to ja jestem powodem słabych wyników. Broń klubowa, pierwszy raz w ogóle miałem P99 w ręce i pierwszy raz strzelałem z jednej ręki - inaczej być nie mogło, ale i tak mam mocną bekę z siebie, bo jak opowiadam znajomym o strzelnicy to jestem taki fifarafa, a jak przyjdzie co do czego to w tarcze nie trafiam :D