Wpis z mikrobloga

Nowy, mały projekt, 5 widoków z czego jeden to wizard kilkuetapowy czego wynikiem jest plik PDF (generowany na backendzie ofc..).
Jakieś technologie na front polecacie? Ostatnio słyszałem o Angular, ng-Bootstrap (który ssie) i Bulma (która chyba się nie stosuje z Angularem, który i tak jest za duży do tego projektu).
VueJS nadal w proponowanych czy to było tydzień temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
React odpada w przedbiegach.

*edit
Wstępnie skłaniam się ku VueJS, tylko #!$%@? mnie ten (kompletnie niepotrzebny) Flux / Vuex.

#webdev #programowanie #frontend
  • 16
@bevegelsesmengde: Nie interesują mnie inne nakładki niż TypeScript niestety, taki ignorant ze mnie :)

@KSYMEK: bo React jest słaby, za dużo by tu pisać, a nie potrzeba mi spin dodatkowo jak się znajdą fanboje.

@michak: Nie, to nadal React. Miałem z tym styczność. Nawet TS z gówna nie ulepił bata niestety. A tak na serio to nie chodzi tylko o Reacta, ale całe środowisko, nie chcę mieć na sumieniu
@vanot Vuetify jest spoko. Vuex jak nie chcesz używać to po prostu jedziesz na czystym Vue :p (szczególnie jak masz tylko 5 widoków, rzeczywiście nie ma co do tego angażować Vuex). A Bulma to zdaje się framework css?
@TheDraom: czemu się nie poleca?
Axios właśnie ostatnio mnie zmartwił i zarazem pocieszył.
Zmartwił, bo: główny developer nie ma czasu na prowadzenie tak waznej libki - WTF?
Pocieszył, bo: nie siedzę w środowisku Reactowym, gdzie mocno polega się na tej libce i to mnie cieszy.
@vanot a to zobacz, nie jestem na bieżąco nawet. Od czasów Vue2 środowisko całe też mocno polegało na Axios, a Vue Resource przestało być oficjalnie wspierane. Podejrzewam (i mam nadzieję) że Axiosa przejmie community, to naprawdę miła biblioteka