Wpis z mikrobloga

#internet #netia jak wygląda sprawa z wycofaniem się z umowy? Wystarczy napisać wypowiedzenie pisemnie/elektronicznie zgodnie ze wzorem który znalazłem w internecie ? I jeszcze jedno, ile kosztuje wypowiedzenie, czy moze jest to indywidualne i określone w mojej umowie? #!$%@? mnie bierze z ta Netia, biuro obsługi nawet nie jest chętne do pomocy, nie licząc wysokiego pingu i wywalanie neta cały czas to byłoby spoko :)
  • 3
@HarnoldMocny: Stary, netia jest super. Od 2006 żadnej awarii, prędkość zawsze ponad deklarowaną na umowie, Panieeeee idź Pan w #!$%@? XD
Co do umowy, raczej Ci wyliczą na podstawie ile miesięcy zostało do końca trwania umowy.
@HarnoldMocny: Nie żartuję, chociaż Ci po wiem kiedyś podpisałem ponownie umowę, zapomniałem że mam nową. Jak to ja, nie płaciłem rachunków przez 2-3 miesiące i mi wycofali umowę, + ponad tysiak do zapłaty (,)
Co najlepsze router był podpięty pod UPS, internet działał jeszcze przez prawie rok dopóki mi jakiś pajac nie rozłączył przewodu od linii tel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)