Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, tak się złożyło, że jakiś czas temu zostałem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy C+E, posiadam wszelkie niezbędne do nowej pracy uprawnienia. Przekopuje portale z ogłoszeniami, czytam opinie i wychodzi na to, że wszystkie firmy to #januszebiznesu Powiedzcie mi Mirki z #transport czego mogę oczekiwać na początek, o co pytać na rozmowie i od czego od razu uciekać.

#praca #pytanie #bekaztransa #itd #pracbaza
  • 10
@Matiju: > od czego od razu uciekać.

@Matiju: Sprawdz jak duza jest firma, i jak dlugo wychodza ogloszenia o prace. Mala firma np. 3-15 sam. i ogloszenia ukazujace sie kilka lata w darmowych serwisach, nie wroza niczego dobrego.
@Matiju: Sam zaczynałem z 2 miesiące temu i znalazłem mala firme co ma 15 aut. Pierwsza trase w podwojnej obsadzie a potem juz sam jeździłem. Nikt mnie nie popędza, nie kontroluje itd. Szukaj firmy co nie dziaduje na kierowcach, zebys mogl sobie zjechac na platne parkingi.
@Matiju: Daf xf105 2010r + naczepa firanka 2008r.
Jeźdzę na Uk w systemie 7 dni w trasie i 2/3 dni w domu lub czasem wiecej, zależy jak sie wszystko ułoży.
Miesięcznie +- 6.5k. Ja tam srednio jestem zadowolony z firmy więc jeszcze 2-3 miesiące i zmienię na inna firme.
Dużo Ci nie powiem o firmach bo to moja pierwsza :D. Ale jak bym teraz szukał to obowiązkowo nie dziadowanie na platnych
@Yinxol: Większość ogłoszeń oscyluje w granicach 800-1000 wyświetleń (,)

Chcę chyba chwilę pojeździć w podwójnej, douczyć się wypełniania papierów, zabezpieczania ładunków i jazdy zestawem, wiadomka, na egzaminie tandem więc zupełnie inna jazda była.